ביטוח אופנועים – דברים שכדאי לדעת כשקונים הצעות מחיר לביטוח אופנועים

מה שאתה צריך לדעת על קניות לביטוח אופנוע כולל איך למצוא את הצעות המחיר הנמוכות ביותר. איך חברות הביטוח מדרגות ביטוח אופנועים ועוד.

 1. כיצד מדרגות חברות הביטוח ביטוח אופנועים?
 2. האם אני צריך רישיון אופנוע כדי לקבל ביטוח?
 3. מדוע כיסוי מלא הוא הרבה יותר מביטוח אחריות על האופניים שלי?
 4. האם יש יתרונות בשימוש בסוכנות להצעת מחיר לביטוח האופנוע שלי?
 5. כיצד אוכל למצוא את הצעות הביטוח בתעריף הנמוך ביותר?

1. כיצד מדרגות חברות הביטוח ביטוח אופנועים? חברות הביטוח מדרגות ביטוח אופנוענים בדומה לביטוח רכב עם כמה הבדלים. להלן רשימה של גורמי הדירוג העיקריים המשמשים לקביעת התעריפים שלך…

 • מיקוד – אזורים עם היסטוריה גדולה יותר של הפסדים בשיעור גבוה יותר
 • תאריך לידה – חוכמה ובטיחות באים עם הגיל
 • חווית נהיגה – יותר ניסיון שווה לתעריפים נמוכים יותר
 • מצב משפחתי – רוכבים נשואים נהנים מתעריפים קצת יותר נמוכים
 • היסטוריית הפרות – יותר הפרות, יותר פרימיום
 • כיסויים מבוקשים – כיסויים טובים יותר, פרמיות גבוהות יותר
 • שווי אופנוע – רק ברכישת כיסוי מלא
 • גודל CC – הגודל קובע, מנועים גדולים יותר משלמים יותר
 • תאריך אישור אופנוע – התאריך בו קיבלת רישיון אופנוע
 • הנחות וגורמי דירוג אחרים – שאל את החברה שלך לפרטים

2. האם אני צריך רישיון אופנוע כדי לרכוש ביטוח? אתה לא צריך לקבל רישיון אופנוע כדי לרכוש ביטוח רוכבים, עם זאת, לרישיון אופנוע יש השפעה על התעריפים שלך. בעל רישיון סוג M מראה לחברת הביטוח שאתה רוכב מנוסה ופחות סביר להיות מעורב בתאונה. ככל שיש לך רישיון לאופנוע ארוך יותר, כך התעריפים נמוכים יותר. ישנן חברות רבות הזמינות עבורכם לרכוש ביטוח אופנוע מהן גם אם אין לכם רישיון אך היו מוכנים לשלם תעריף גבוה יותר מאלו עם רישיון.

3. מדוע כיסוי מלא הוא הרבה יותר מביטוח אחריות על האופניים שלי? הסיבה לכך שביטוח כיסוי מלא על אופנוע גבוה בהרבה מהאחריות היא פשוט בגלל הסיכון הכרוך בכך. זכור, ביטוח אחריות מכסה את האחרים, את מה שאתה חייב בו, ולא את האופניים שלך עצמם והכיסוי המלא מכסה את האופניים שלך כמו גם אחריות. אם פגעת במישהו עם האופנוע שלך, חברת הביטוח שלך צריכה לשלם עבור נזקים שגרמת לאחרים ולרכושם. כמה נזק באמת אפשר לגרום עם אופנוע? לכן ביטוח אופנוע אחריות הוא בדרך כלל כל כך זול. הנזק שאתה יכול לגרום עם האופניים שלך משקף את התעריפים שאתה משלם על אחריות. עכשיו, זה כבר סיפור אחר כשזה מגיע לסיקור מלא. כמעט כל סוג של תאונה תגרום לנזק רב לאופניים שלך שיהיה עליך לשלם עבורו וכתוצאה מכך תעריפים גבוהים בהרבה. קבל הצעות מחיר על שניהם והשווה את האפשרויות שלך לפני קבלת החלטה.

4. האם יש יתרונות בשימוש בסוכנות להצעת מחיר של ביטוח האופנוע שלי? יש יתרונות גדולים בשימוש בסוכנות. סוכנויות עובדות בדרך כלל עם מספר ספקים שיש להם הנחיות שונות, מעדיפות סוגים שונים של סיכונים, מציעות הנחות שונות ועוד. סוכנויות יכולות להזין את המידע שלך במדרג השוואתי ולראות באופן מיידי את התעריפים של כל החברות שיש להן להציע לך. סוכנויות בדרך כלל יעשו כל שביכולתן, כולל אך לא רק, להציע את כל ההנחות הזמינות כדי לעזור לך למצוא ביטוח אופנוע בעלות נמוכה.

5. איך אני יכול למצוא את הצעות המחיר הנמוכות ביותר לאופנוע? כשאתה קונה כל סוג של הצעות ביטוח, אתה רוצה לעשות כמיטב יכולתך לספק את המידע המדויק ביותר. הסיבה שבגללה אתה רוצה לעשות זאת היא משום שחברה המציגה לך את התעריפים הנמוכים ביותר עם נניח ללא כרטיסים, בדרך כלל לא תהיה הזולה ביותר אם במקרה יש לך כרטיס. לכל חברה יש את הדרך שלה לדרג, כך שכאשר אתה משווה קניות עבור ביטוח האופנוע שלך, ספק מידע מדויק, במיוחד עם כרטיסי העבר כדי להבטיח שאתה משווה תעריפים מדויקים. כמו כן, הקדישו זמן לצטט מלפחות 3 חברות שונות כדי להבין את טווח המחירים שאתם צריכים לשלם. לבסוף, הקפד לקבל הצעת מחיר מסוכנות אחת לפחות שכן סוכנות מצטטת באופן מיידי מספר חברות, כך ששיחה אחת תביא לך את הצעת המחיר הנמוכה ביותר מבין רבות. סוכני ביטוח יכולים בדרך כלל גם להציע הנחות ולייעץ למצוא לך את הצעות המחיר הנמוכות ביותר לביטוח אופנועים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *