ביטוח הבית הטוב ביותר: הבנת הגורמים המשפיעים על הצעות הביטוח וכיצד תוכל לחסוך

הרעיון מאחורי ביטוח דירה הוא להחזיר את הבית והרכוש שלך לאותו מצב ככל האפשר כפי שהיו לפני שהתרחש אובדן. סוגי ההפסדים שהבית שלך מוגן מפניהם תלויים במה הכל מכוסה בפוליסה. על מנת לקבל את ביטוח הבית הטוב ביותר המתאים ביותר לצרכים שלך, זה עוזר להבין את כל הגורמים שקובעים את התעריפים.

המיקום, למשל, הוא גורם שמשפיע על התעריפים. אם אתם גרים באזור שפגיע לנזקי מים והבית שלכם לא יושב גבוה מספיק, בהחלט תרצו לשקול הגנה מפני הצפות. אם אתה גר באזור חוף, ברור שתזדקק להגנת הוריקן ו/או צונאמי. שיעור הפשיעה באזור הוא גורם נוסף שיכול להשפיע על עלות ביטוח הבית, שכן מגורים באזור עם שיעור פשיעה גבוה יגדילו את הסיכוי שתכולתכם תיגנבו, תישבר חלונות וכו'. יש גם את המדינה עצמה. דמי הביטוח משתנים במידה ניכרת בכל הארץ.

לא משנה היכן אתם גרים, תמיד קיימת אפשרות לשריפה, אז כנראה שכדאי לכם לשקול לקבל כיסוי אש/עשן. בתים ישנים שחסרים להם מערכות חשמל חדשות יותר צפויים לעלות יותר לביטוח. עם זאת, עדכון הטכנולוגיה והתקנת דברים כמו גלאי עשן וממטרות יעזרו לכם לרוב להשיג הנחות ענק.

במה תלוי ביטוח הבית הטוב ביותר?

שימו לב שביטוח הבית הטוב ביותר יתבסס על עלות בניית הבית ולא על שווי השוק עצמו. אם תאבדו את כל הבית, כמה יעלו חומרי בנייה? כמה יעלה להתארח במלון בזמן שיפוץ הבית שלך? מה לגבי מערכת האינסטלציה, מערכת החשמל וכל השאר שנכנס לבית ולנכס? לבסוף, מה לגבי התכולה בתוך הבית? כמה יעלה שטיח / ריצוף חדש? החומרים לבניית קירות והגג? רְהִיטִים? יש לקחת בחשבון את כל הפרטים הללו בהשוואת תעריפי ביטוח דירה.

אם באמת אין לכם את ההכנסה שתאפשר לכם לשלם הרבה על הפרמיות, שקול אם אתה רוצה להסתכן שמשהו יקרה לבית שלך ואז תצטרך לשלם השתתפות עצמית גבוהה יותר.

יש לך אשראי גרוע? אנשים בעלי דירוג אשראי נמוך נוטים יותר בסופו של דבר לקבל הצעות מחיר יקרות יותר. אם אינך מרוצה מהצעות המחיר שקיבלת, מומלץ לנסות ולשפר לזכותך.

מקום אחד אתה בהחלט רוצה לחפש אם אתה רוצה את ביטוח הבית הטוב ביותר אפשרי זה לימונדה. האתר מציע מידע רב ערך שיעזור לבעלי בתים להבין טוב יותר את הביטוח. כמו כן, יש מבצעים מעולים על ביטוח לימונדה, ואתה יכול בקלות לבדוק תעריפים ולהירשם לביטוח משתלם כבר עכשיו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *