ביטוח טוסטוס

למה אני צריך ביטוח טוסטוס?

אם אתה רוכב על משהו מעל 50 סמ"ק (ואפילו 50 סמ"ק במדינות מסוימות) אתה מחויב על פי חוק לעשות ביטוח לרכב שלך. ביטוח הטוסטוסים הזול ביותר הוא מה שנקרא ביטוח אחריות המכסה נזקים שאתם עלולים להסב לאחרים או לרכושם. משום מה רוב האנשים לא מבינים שהם צריכים לבטח את הטוסטוס שלהם בדיוק כמו כל רכב אחר, אם זה חוקי ברחוב כנראה צריך ביטוח.

הביטוח נדרש על פי חוק כערובה שתוכל לכסות את הנזק שאתה עלול להסב לזולת ולרכושו, ובכך הביטוח מבטל כל מחלוקת לגבי יכולתך לפצות את אותו אדם. אם אתה רוצה להוציא כמה שפחות על ביטוח טוסטוס כנראה פשוט תעשה ביטוח אחריות.

אם גם אתה רוצה להגן על עצמך, תרצה לקבל כיסוי טוב יותר, בהתאם לצרכים שלך. בהתאם לחברה ולחבילה שאתה מקבל, זה יכול לכסות אותך מ:

  • הִתנַגְשׁוּת
  • גְנֵבָה
  • וַנדָלִיזם
  • נזק שנגרם על ידי נהגים לא מבוטחים

כמובן שכולם רוצים להוציא כמה שפחות על דברים כמו ביטוח, בעוד שאנחנו לא יכולים להגיד לכם איזה ביטוח הכי טוב וזול עבורכם אנחנו יכולים לתת לכם טיפים איך למצוא אותו.

מחקר

כאשר מחפשים ביטוח טוסטוס חשוב למצוא את כל חברות הביטוח המספקות ביטוח טוסטוס באזור מגוריכם. ככל שיש לך יותר אפשרויות, כך גדל הסיכוי שתמצא עסקה מצוינת. קבלו הצעות מחיר מכל חברות הביטוח באזור מגוריכם והשוו הכל ממחירים ועד תנאים וכיסויים.

הדגש את הצד הטוב שלך

אם יש לך נסיון רב ברכיבה ואין לך עבירות תנועה חמורות, שים לב לכך בעת קבלת ביטוח. חברות הביטוח תמיד נותנות תעריפים גבוהים לנהגים חסרי ניסיון כי הם רוצים להגן גם על עצמם.

אחסן את הטוסטוס שלך בצורה נכונה

דבר נוסף שנותן לחברות הביטוח תירוץ מצוין לתת לכם תעריפי ענק הוא אחסון. ודא שיש לך מקום נעול שבו אתה יכול להחזיק את הטוסטוס שלך, כמו מוסך. אם אתה אומר לסוכן הביטוח שהטוסטוס שלך יאוחסן איפשהו בשטח הפתוח הם מניחים אוטומטית שקל יותר לגנוב וגובים ממך תעריפים גבוהים יותר.

תקליט

אם יש לך היסטוריה של עבירות תנועה, נהיגה בשכרות או תאונות, אתה יכול לסמוך על כך שחברת הביטוח תשתמש בזה נגדך, אם היא בכלל מוכנה לבטח אותך היא תעשה זאת בתעריפים מגוחכים. הימנע תמיד מעבירות תנועה לא רק שאתה צריך לשלם עליהן, הן גם באות כל הזמן לנשוך אותך בישבן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *