ביטוח קמפרוואן מביא אותך לדרך

אז, עשית צעד גדול וקנית קרוואן? אתם בטח כבר מתכננים את החופשה הראשונה. בין אם מדובר בחופשת סוף שבוע, חופשה קצרה או הרפתקה לטרקים ברחבי אוסטרליה, תכנון נהדר יבטיח שזה יהיה מנצח. ניתן לומר את אותו הדבר בדיוק כשמדובר בביטוח רכב, כך שאם אתה מבטל את ביטוח הקמפרונים, הדבר הטוב ביותר לשקט הנפשי שלך הוא לחקור ביסודיות, ותמיד לקרוא כל אותיות קטנות!

קרוואן או קרוואן או מנוע שונה מאוד ממכונית, וכשזה מגיע לביטוח הכל כך חשוב, פוליסת רכב היא פשוט לא מעשית. בעת נסיעה, הקרוואן או הקמפרוואן שלך הם אמצעי התחבורה הבלעדי שלך, כמו גם הלינה שלך, כך שאם משהו אכן ישתבש, תזדקק לפוליסת ביטוח שתאפשר לך לפעול במהירות, להתקדם עם כל תיקון, ולהתחיל אתה חוזר לכביש מהר מאוד. הדבר האחרון שאתה רוצה כשאתה מטייל, הוא הוצאה בלתי צפויה ואולי גבוהה שתקלקל את כל הכיף.

כהנחיה כללית, פוליסת ביטוח קרוואן או קרוואן או קרוואן. עשוי לכסות את הדברים הבאים: ביטוח אישי וצד שלישי (אתם, הנוסעים שלכם וכל פגיעה באדם אחר), וכן נזק לרכב אחר או לרכוש כלשהו); כיסוי מקיף (לתיקונים שנעשו לרכב שלך במקרה של תאונה כלשהי) וביטוח תכולה (לכיסוי תכולת הקמקרוואן שלך). ביטוח התכולה ישתנה מפוליסה אחת לפוליסה הבאה, והוא ייגמר בגבול מסוים.

כדי להבטיח שאתה מכוסה במלואו, שאל כל מבטחים פוטנציאליים לגבי גבולות הכיסוי וההחרגות שלהם. אם במקרה אתה נוסע עם משהו יקר ערך (חוץ ממשפחתך כמובן), עדיף יהיה לדבר עם המבטח המועדף עליך כדי לראות אם הפוליסה הסטנדרטית תכסה את הפריט בעל הערך המוסף, ואם זה יעשה זאת. t, ואז בדוק אם ניתן להוסיף אותו לפוליסה תמורת פרמיה נוספת.

ביטוח קמפרוואן נכתב על ידי חברות ביטוח רבות, ועל ידי מועדון Campervan & Motorhome של אוסטרליה — אתה צריך להיות חבר באחרון כדי לקבל את הביטוח שלהם, אבל אולי זה גם כדאי מאוד.

בין אם זו תחילתה של חיים ארוכים של חופשות קיץ, או דמדומים של שנים של תכנון לטרק העילאי שלכם, חופשת קמפרוואן צריכה תמיד להיות עניין ללא מתח. זה החג שלך, אחרי הכל. ביטוח הקרוואן שלך בתוקף יגן על נכס הרכב היקר שלך, וזה יעזור לך להמשיך לרוץ, ובעמדה מצוינת להפיק את המרב מכל יום יקר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *