ביטוח קרוואן – מה לעשות במקרה של תביעה פלוס כמה טיפים חשובים

כולנו יודעים שהמבחן הגדול ביותר לאיכות של פוליסת ביטוח או מבטח הוא כאשר אתה הכי צריך את זה, וזה במקרה מצער של תביעה. ביטוח קרוואן אינו שונה ובמקרה של תביעה אתה צריך לדעת שאתה מגובה בשירות מקצועי המטפל בך בהגינות, במהירות ובנכון. חשוב בעת רכישת ביטוח קרוואן לשמור עותק מהמסמכים ומנוסח הפוליסה ולקחת זאת עמכם בנסיעה. מסמכים אלו יספקו מדריך לגבי מה לעשות במקרה שמשהו ישתבש, ואת המספרים החשובים שיש לפנות אליהם.

עם הביטוח שלך, בדרך כלל רכשת את הכיסוי דרך מתווך ביטוח או דרך מבטח ישיר, זה חשוב מכיוון שזה ישפיע למי אתה צריך להתקשר. עם מתווך ביטוח או מתווך אתה יכול לפנות אליהם כסוכן שלך, או ברוב המקרים תועבר ישירות למבטח. המשמעות היא שתקבל ייעוץ מיידי מספק ביטוח קרוואן לגבי דרך הפעולה הטובה ביותר ובדרך כלל יישלח אליך טופס תביעה למילוי. זה גם נוהג כללי שתצטרך לספק 2 הערכות לתיקון הקרון כדי להראות שהעלויות מדויקות.

אופייני שמבטחים ידרשו הודעה על אירוע בתוך 30 יום מהתרחשות, או 7 ימים במקרה של מהומה או מהומה אזרחית, אם כי תמיד עדיף לייעץ למבטח בהקדם האפשרי. אחרי הכל, זה יאיץ את התהליך ויוביל לסיכום מהיר יותר וזה מה שישמח את כולם.

רבים חוששים שטופס התביעה יהיה באורך עמודים על גבי עמודים, אך בפועל למבטחי קרוואנים רבים יש מסמך בן 2 או 3 עמודים, המבקש רק את המידע החיוני הדרוש לטיפול בתביעה והפרטים.

חשוב לציין כי כל מבטח מציע שתוכל לנקוט בכל הצעדים הסבירים כדי למנוע או להפחית את הסיכון להפסד. במילים אחרות, אם יש צורך בתיקוני חירום חיוניים אשר יקטין את סכום התביעה אז אתה יכול לבצע את העבודות הללו. שוב ניתן לראות בכך רק חיובי עבור כל צד, אך עדיף לשמור את כל הקבלות על עבודות שבוצעו עבור רישומי המבטח ושלך.

אחת התביעות הנפוצות יותר, במיוחד בחודשי החורף היא בגין נזק לסוככים, וחיוני לציין שאם אינך עם הקרון שלך, עליך להוריד סוככים כלשהם. פריטים אלו שבירים מאוד ואינם מיועדים לשימוש בתנאים סוערים, ואין מבטחים שיציעו כיסוי בנסיבות אלו (זה ידוע כבלתי ניתן לביטוח מכיוון שמדובר במצב שניתן להימנע ממנו).

העצה הכללית שהיינו נותנים היא לבדוק היטב את מסמכי הפוליסה שלך ולברר כל דבר שלא ברור לך, עדיף להקל את דעתך בדברים אלו.

יש עוד הרבה מה שנוכל לכתוב על תביעות, אבל במונחים אמיתיים כפי שציינו בהתחלה, מיטב מבטחי הקרוואנים מעמידים את התביעות בראש סדר היום ומגלים מחויבות אמיתית לשירות, הרי על מה אתה משלם אחרת?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *