ביטוח רעידות אדמה לאמידים

מדוע העשירים צריכים לשקול ביטוח רעידות אדמה.

מדוע בעלי בתים מבוגרים צריכים לשקול ביטוח רעידות אדמה

מדוע ביטוח רעידת אדמה הופך שימושי יותר ככל שאתה משלם את ההון העצמי שלך

האם שילמת נאמנה את המשכנתא על הבית הראשי שלך במהלך 15 השנים האחרונות? רק מתחיל להרגיש שאתה מתקדם?

הזהר, אתה עלול להיות בסכנה מוגברת של איבוד האיזון העיקרי שלך בבית אם אתה גר בארץ רעידת אדמה. למרות שתשלום על הבית שלך הוא בדרך כלל דבר טוב, ישנן בעיות חדשות שכדאי להיות מודע להן. איך זה בדיוק?

ככל שאתה משלם בזהירות את הלוואת המשכנתא שלך והופכים אמידים יותר, אתה צובר לאט לאט "ביצת קן" בתוך הקן שלך (בבית שלך). עם זאת, אנשים רבים מצפים לנצל את ההון העצמי הזה כשהם יגיעו לפנסיה, או על ידי מכירת הבית, מימון מחדש , או אולי באמצעות משכנתא הפוכה.

אבל כאשר אתה צובר כספים בבית שלך, אתה צריך לוודא שהם מוגנים כראוי. ביטוח הדירה שלך (בעלי הדירות) צריך להיות איתן, עם חברת ביטוח מדורגת ומכובדת. זה צריך להיות בטופס הכיסוי הרחב ביותר האפשרי. למרות זאת אפילו הצורה הרחבה ביותר של ביטוח דירה אינה כוללת שתי סכנות עיקריות. שתי הסכנות הללו, שתיהן יכולות להיות מכוסות תחת צורות נפרדות: שיטפון ורעידת אדמה. בהחלט יש לשקול ביטוח שיטפונות, ובאזורי שיטפונות בסיכון גבוה, הוא נדרש לרוב על ידי המלווה. אבל ביטוח רעידת אדמה אינו נדרש על ידי הבנקים. לכן אני מוצא שזה נחשב לעתים רחוקות אם בכלל.

הגיע הזמן לשקול זאת שוב:

לפני 15 שנה, ביטוח רעידת אדמה נמכר לעתים רחוקות ויקר למדי. הזמנים השתנו. ביטוח רעידת אדמה עבור רוב המבנים ניתן לרכוש דרך רשות רעידת האדמה של קליפורניה (CEA) ודרך מספר מבטחים עצמאיים לרעידות אדמה כגון ICAT, Geovera, Palomar ו- Arrowhead. יש עוד. חברות אלו מתחרות כעת בגלוי על העסק שלך. הנוף לאט לאט משתנה. השתתפות עצמית גבוהה יותר, השתתפות עצמית נפרדת וכיסויים מורחבים עבור דברים כמו בריכות באמת הפכו את זה למשתלם יותר ומותאם אישית.

מה שווה לך ביצת הקן שלך?

אם אתה באמת מצפה לפרוש על ההון העצמי בבית שלך, אתה צריך להיות הגנתי. ההגנה הטובה ביותר לבית, היא ביטוח טוב. בקליפורניה היו רעידות אדמה הרסניות רבות בעבר וכנראה שיהיו עוד רעידות אדמה בעתיד. למרות שבתים נבנים בהתאם לכללים ואמצעי הגנה הרבה יותר מחמירים, אף בית, בלי קשר למה שאתה עשוי להאמין, אינו חדיר לכל רעידות אדמה. הרס הבית שלך עשוי להימשך שנים לבנות מחדש ולכרוך בעלויות העולות בהרבה על הציפיות הפרועות ביותר שלך בהתבסס על הרעיון של עליית ביקוש. מהו עלייה בביקוש? עליית הביקוש היא עיקר העלויות שגדלות ככל שהמשאבים הופכים מוגבלים יותר בגלל הגודל וההיקף של אירוע. חושבים שקשה לשכור קבלן עכשיו? חכו עד שחצי מהעיר נקרעה לגזרים ברעידת אדמה גדולה.

הרס לא הושלם:

אנשים רבים מאמינים בטעות שרק בגלל שהבית שלך לא נהרס ברעידת אדמה הכל יהיה בסדר. למרבה הצער מחוויות רעידת אדמה בעבר, גם אם רעידת אדמה לא הורסת את הבית שלך, אם היא עלולה רק לדפוק מעט את הבסיס ולהפעיל את מה שמכונה מצב Red Tag. אם הבית שלך מתויג באדום על ידי פקיד ממשל מקומי, יהיה עליך לתקן את הבית שלך לפני שתתאפשר לך על פי חוק להתגורר בו שוב. האם יש לך ולבן זוגך מספיק כסף כדי לבנות מחדש את הקרן שלך? וגרים בבית מלון שנתיים?

איך להגן על עצמך:

בעלי בתים רבים מאמינים שההגנה הטובה ביותר שלך מפני רעידת אדמה היא להשתמש בכסף שלך כדי להתאים את הבית שלך עם הטכנולוגיה העדכנית ביותר. הברגה של הבית שלך לקרן, דיקט וכדומה. אחרים מאמינים שכספם עדיף לבזבז עם ביטוח רעידת אדמה. עם זאת, שתי האסטרטגיות הללו כרוכות בעשייה כדי להגן על ההשקעה שלך מפני אסון ידוע. פשוט התעלמות ממנו לא תאפשר לבעיה העתידית להיעלם. רעידת אדמה גדולה בקליפורניה מגיעה. אני באופן אישי ומקצועי מאמין שההגנה הטובה ביותר היא לעשות את שניהם": למלא את הבית שלך בסטנדרטים מודרניים ולרכוש פוליסת רעידת אדמה עם ההשתתפות העצמית המקסימלית שאתה יכול להרשות לעצמך.

מעט הכנה מצדכם עשויה למנוע פרישה מוכת עוני. שקול את כל האפשרויות שלך כדי לסייע בהגנה על ביצת הקן שלך.

הערות: שוחח עם קבלן מורשה במדינתך כאשר אתה שוקל לבצע שיפוץ רעידת אדמה בביתך. באופן דומה כאשר שוקלים להוסיף, לשנות או לבטל כל פוליסת ביטוח – דברו תמיד עם סוכן מורשה במדינתכם או בתחום השיפוט שלכם. כללי ביטוח, תקנות וטפסי כיסוי יכולים להשתנות ממדינה למדינה.

ג'ונסון הוא מתווך ביטוח עצמאי מבוסס במחוז מרין, קליפורניה. הוא בעל רישיון לשידול ולשירות ביטוח אך ורק במדינת קליפורניה. רישיון CA 0H11625.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *