דירוג חברות ביטוח בעלי בתים – הטובים, הרע והמכוער

איך מדרגת חברת ביטוח הדירה שלך? הפעם היחידה שבה אתה לא רוצה לגלות שהם מדרגים בתחתית הרשימה היא כאשר הגיע הזמן להגיש תביעה. חברות הביטוח טובות לקחת את תשלום הפרמיה שלך מדי חודש, אבל כשמדובר בתשלום תביעות, חברות מסוימות מדרגות טוב יותר מאחרות.

רובנו אף פעם לא חושבים על ביטוח הדירה שלנו עד שהגיע הזמן להגיש תביעה. למעשה, אנחנו יכולים לעבור שנים של שליחת תשלומי הפרימיום שלנו ואפילו לא להתקשר לסוכן שלנו להגיד שלום. ואז מגיע היום שבו אתה צריך להגיש תביעה ואתה מגלה שבירוקרטיה ובירוקרטיה הם שם המשחק. לאחרונה הסיטואציה הזו הופיעה טוב מדי במהלך הוריקן קתרינה, שבה חברות ביטוח מסוימות של בעלי בתים נאבקו בשיניים כדי למנוע תביעות לקורבנות האירוע ההרסני הזה.

למרבה המזל, ישנן מספר דרכים שבהן תוכל לגלות עד כמה חברת הביטוח שלך טובה ואם היא יכולה לעשות יותר מאשר רק להציע הצעת מחיר ללא מאבק. מספר משאבים מקוונים ולא מקוונים עוקבים אחר דירוגי חברות הביטוח וציוני שביעות רצון מותאמים אישית כדי לעזור לך להיות צרכן מושכל יותר.

AM Best (www.ambest.com) הוא מקור אחד כזה המספק מידע על הבריאות הפיננסית של חברת ביטוח בעלי הדירות שלך. הם עוקבים אחר יכולתם של מבטחים לשלם עבור הפסדים במקרה של אסון גדול. הדירוגים שלהם הם הסטנדרט בתעשייה למדידת הרווחה הפיננסית של כל חברות ביטוח הרכוש, הנפגעים והחיים.

כשמדובר בדירוגי שביעות רצון הצרכנים בפועל, הנתונים אינם שמורים כמו הדירוגים הפיננסיים. מספר אתרי אינטרנט מציעים משוב לצרכנים על חברות ביטוח וכן דיווחים של מבוטחים על טיפול חברת ביטוח כללי בפניות שגרתיות. המקור הטוב ביותר לדירוגי שביעות רצון של חברות הביטוח עשוי להגיע מאחרים בקהילה שלך שלעתים קרובות יש להם ניסיון ממקור ראשון עם רבות מחברות הביטוח המקומיות לבעלי בתים באזור שלך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *