דרכים לבחור את ביטוח אופנועים ואחריות לרכב

כיסוי ביטוחי יכול לסייע בעמלות הכיסוי במקרה שאתה פוגע במכונית או בנכסים של אדם אחר במקביל לאופנוע שלך. מַקִיף הצעת מחיר לביטוח אופנוע הכיסוי עושה את זה, עם זאת גם יכול לכסות את האופנוע שלך בניגוד לאובדן או נזק. סוג זה של כיסוי חל גם על מגוון עצום של טוסטוסים, קטנועים, סיירות, אופנועי פנאי, אופנועי נסיעה.

השווה תכונות, קבל עמלות עבור שניהם או שניהם, ולאחר מכן בחר ביטוח שיתאים לרצונות ולתקציב שלך. בין אם אתה רוכב אופנוע ראשון ובין אם אתה משתמש בו כבר שנים, ההגנה שלך היא הדבר החיוני המקסימלי. לשם כך, ריכזנו מדריך לביטוח אופניים, כך שתוכלו לחוש ביטחון ויציבות במקביל לשימוש באופניים שלכם.

דרכים לבחור את ביטוח הרכב המתאים

 • צריך לכלול שוד אופנועים ופגיעה לא מכוונת
  חברות הביטוח קיבלו אותך בשמיכה בגין פגיעה או אובדן כתוצאה מהשוד, שוד נסיון, פגיעה בזדון ואירועים צמחיים הכוללים סערה, שיטפון או שריפה.

 • בחר את הבטיחות הגדולה
  רוצים את דרגת הביטוח הטובה ביותר לרכב? אתה לא יכול לעבור מעבר לאופנוע או אחריות לרכב משומש. ההעדפה שלך לתיקון תהיה כמותם, אם הגיע הזמן לעבודת שיקום, קיבלת את הבחירה מי תחזק את האופניים שלך.

 • זה צריך להיות חדש להחלפה עתיקה
  אם האופניים שלך הרבה פחות משנה. עתיק והוא אובדן מוחלט, תרכוש חדש לגמרי.

 • צריכה להיות להם ערבות לגב תחתון

  אם תשנה את דעתך, אז אין בעיה. ניתנו לך 21 יום לבטל את הכיסוי שלך לקבלת החזר מלא. זה יכול להיות מה שחברת הביטוח יכולה לתת לך.

 • ביטוח מקיף לאופנועים
  מכסה אובדן או נזק באופניים שלך בגלל תאונה, מזג אוויר אינטנסיבי, שוד, ונדליזם ומקום אח; והאחריות המשפטית שלך לפגיעה לא מכוונת בסיבות האופניים שלך בנכסים של אנשים שונים. לקוחות מקיפים יכולים לבחור אחד או יותר מארבעת התוספות הלא-חובה שלנו, הכוללות רכב שכור בעקבות תאונה, ומכסה עבור השימוש שלו בכלים.

אם לא הגשת תביעה, תוכל לבטל את הכיסוי שלך תוך 21 יום מתאריך הרכישה ולקבל החזר מלא על התעריף הגבוה ביותר שלך. זה כבר נדון, עם עודף מתכוונן. זה תלוי בעלות האופניים שלך; אתה תהיה מסוגל להגדיל את העודף הבסיסי שלך בחזרה לירידה בשיעור העליון. אתה מחשיב את התשלום הגבוה ביותר שלך מחודש לחודש או שנתי, באמצעות כרטיס אשראי או הוראת קבע מחשבון המוסד הפיננסי שלך.

ה הצעת מחיר לביטוח אופנוע מכסה את האחריות המשפטית שלך לפגיעה הבלתי מכוונת שסיבות האופניים שלך בנכסים של אנשים שונים, הכוללים את המכוניות והבתים שלהם. אלה כמה יתרונות שאתה יכול לשקול.

 • החלפת אופניים חדשה
 • תן את העזרה לנזק במכונית שלך
 • תן עזרה לפגיעה במכונית של אדם אחר
 • לעזור לך לשוד אופנועים

אם האופניים שלך נגנבו באמצעות לחץ מתא מאובטח לאופניים שלך או נשברו או נגנבו בזמן שהאופניים שלך שבורים או נגנבו בתקרית עטופה בכיסוי אופנוע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *