האם האחריות על הרכב שלי עדיין תקפה אם אשלח את המכונית שלי לחו"ל?

אם אתה מתכנן לשלוח את המכונית שלך לחו"ל באזורים שיש בהם מתקנים לספק שירותי רכב, ייתכן שאחריות הרכב של המכונית שלך שהונפקה על ידי יצרן הרכב שלך ו/או סוחר בארצות הברית לא תהיה תקפה בחו"ל. עליך לבדוק רכישת אחריות מורחבת לרכב הנקראת לעתים קרובות אחריות לרכב בינלאומי לפני משלוח המכונית שלך לחו"ל. ניתן ליצור קשר עם יצרן הרכב או הסוחר שלך לפני שאתה שולח את המכונית שלך לחו"ל כדי למצוא אחריות מורחבת מתאימה לרכב או אחריות בינלאומית לרכב.

משלוח המכונית שלך לחו"ל ותקווה להשתמש באחריות המכונית של יצרן הרכב האמריקאי שלך לחו"ל לא תהיה דרך פעולה נבונה. אף אחד מהם לא יחכה עד שהמכונית שלך תהיה בחו"ל לפני שתמצא אחריות בינלאומית לקנייה בחו"ל. אתה יכול לאתר מוכר אחריות מורחבת באינטרנט בקלות רבה ומאוד חסכונית. כמובן, האחריות לרכב שלך צריכה להיות תקפה בארצות הברית, אחרת אולי תרצה אחריות לרכב יקר יותר.

אחריות לרכב בארה"ב ומחוצה לה מוכוונת זמן. אם האחריות לרכב שלך פגה, עליך לקנות אחריות מורחבת כדי לכסות את העלויות שלך בתחזוקת הרכב שלך לפני שאתה קונה אחריות בינלאומית לרכב. ישנם כמה מוכרים מקוונים של אחריות בינלאומית לרכב שהם זולים מאוד. ייתכן שיש סיבה לעלות הנמוכה של אחריות בינלאומית לרכב. המסלול הטוב ביותר שלך כדי להבטיח את הניסיון שלך בחו"ל עם הרכב שלך הוא לפנות ליצרן המכונית שלך ישירות או דרך סוחר הרכב שלך ולקבל מידע מפורט יותר.

נקודה נוספת שכדאי לזכור היא שהאחריות לרכב שלך בארצות הברית מכסה את תיקוני המכונית שלך, בדרך כלל, רק אם מכונאי או מוסך שאושר על ידי יצרן מבצעים את התיקונים. במקרים רבים, אם אתה משתמש במוסך לא מורשה לתיקון רכב, האחריות שלך לא תהיה תקפה אפילו כאן בארצות הברית. לפני שתוציא יותר כסף על אחריות בינלאומית לרכב, אולי תשאל אם יש אזורי שירות מכני מורשים במדינה שאליהם תשלח את המכונית שלך.

אבל, אם השאלה שלך היא פשוט האם האחריות שלך תהיה תקפה אם אתה שולח את המכונית שלך לחו"ל, התשובה היא לא אם אתה מתקן את המכונית שלך בחו"ל אצל סוחר או תיקון לא מורשה. ישנן הוצאות רבות הכרוכות במשלוח רכב לחו"ל. אחד מהם מקבל בינלאומי אחריות לרכב. הסיבה לכך שכל כך הרבה אנשים בוחרים לשלוח את רכבם לחו"ל היא בגלל שעלות רכישת רכב בחו"ל היא מדהימה בהשוואה לעלות רכישת רכב בארה"ב. אפילו עם עלויות משלוח ואחריות נוספת לרכב, זול יותר לקנות רכב בארצות הברית מאשר בחו"ל.

אחריות לרכב בשימוש נכון יכולה להפוך את מה שנראה כמצב תיקון יקר לחוויה כמעט נעימה. ישנם חלקים בכל רכב שיעלו אלפים מכיסכם אם הם יזדקקו לתיקון. אחריות לרכב מורידה את הנטל הזה מהכתפיים שלך או נגיד, ספר הכיס שלך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *