האם כדאי לשכור שירות חיוב רפואי מקצועי?

האם אתה חושב ברצינות לבטל את החיוב הרפואי הפנימי שלך? האם שואלים את עצמכם האם זה יהיה חסכוני לעשות זאת? ובכן הרשו לי לתת לכם פירוט של כמה זה באמת עולה לנהל מחלקת חיוב פנימית.

הניתוח הבא יכול לעזור להמחיש כיצד ניתן להשיג חיסכון באמצעות מיקור חוץ של חיוב רפואי. נניח שפרקטיקה רפואית גובה 1,000,000 דולר לשנה וצריכה שלושה פקידי חיובים כדי לטפל ברמת הפעילות הזו. חברות חיוב רפואי גובות בדרך כלל 5% עד 9% מהחיובים ברוטו עבור שירות מסוג זה; לכן, עלות החיוב עבור תרגול מסוים זה תנוע בין 50,000 $ ל-$90,000. אם פקיד חיוב אחד מרוויח בין $22,000 ל-$25,000 משכורת שנתית, שלושה פקידים יעלו בפועל בין $66,000 ל-$75,000. נתון זה מייצג את עלות הבסיס של משכורת. מיסי שכר, הכוללים את חלקו של המעסיק בביטוח הלאומי, ומסי אבטלה פדרליים ומדינתיים, מוסיפים כעשרה אחוזים לעלות הבסיס. הטבות נלוות, הכוללות תוכניות פנסיה וחלוקת רווחים, ביטוח רפואי, ביטוח אובדן כושר עבודה, החזר לימודי, דמי מחלה וזמן אישי, יכולות להוסיף עוד עשרה עד שלושים אחוזים לעלות השכר בסך הכל, עלות השכר עשויה לקפוץ לטווח של 79,200 דולר עד $105,000 כאשר החיובים הנוספים הללו מתווספים.

הוצאות אחרות – מה לגבי הוצאות אחרות? פקידי חיוב פנימיים צריכים מקום לעבוד בו. נניח שפקידי החיוב תופסים שטח של 150 רגל מרובע של שטח. אם הפרקטיקה שלך משכירה שטח עבור $15 למטר מרובע, אתה משלם שכר דירה נוסף של $2250 רק עבור אותם עובדים. זה כולל רק את עלות הבסיס. בדרך כלל ישנן תוספות הכלולות בארנונה ובשירותי תחזוקה. עלויות נוספות כוללות שירותים וציוד משרדי. דמי משלוח היא הוצאה שלרוב מתעלמים ממנה. חלק משירותי החיוב הרפואיים, אך לא כולם, כוללים זאת בעלות. הוצאות אלו מגדילות את העלות של עשיית עסקים ומקטינות את השורה התחתונה שלך.

לבסוף, כאשר יש לך אדם שמבצע פונקציה פנימית, אותו אדם זקוק להשגחה. אם אתה שוכר מנהל משרד כדי לפקח על צוות החיוב שלך, אתה עדיין חייב לפקח על מנהל המשרד. זה ייקח מהזמן שאתה צריך לראות חולים. מיקור חוץ של פונקציית החיוב מאפשר למטפל להיות ממוקד יותר בעסקי הליבה – מתן טיפול מעולה למטופל.

שימוש בשירות חיוב רפואי חיצוני עשוי שלא להיות התשובה עבור כולם. אבל לפני שאתם דוחים את הרעיון של מיקור חוץ לחלוטין, כדאי לשבת ולהבין כמה זה באמת עולה לכם לבצע את החיוב בבית. אולי צפויה לך הפתעה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *