הסוגים והכיסויים של ביטוח אופנועים

אם יש לך אופנוע, הבטחת ביטוח טוב עבורך ועבור האופניים שלך לא צריכה להיות מובן מאליו. ושימו לב, אלו הם רק חלק מהביטוחים הרבים שתוכלו לבחור מהם. אבל נתחיל מהבסיס: יש ביטוח צד ג', ביטוח רכב קלאסי וישן, וביטוח האופנוע המקיף.

ביטוח צד ג' (ביטוח רכוש) – ביטוח אופנוע מסוג זה מכסה רק את האדם או האנשים שגרמתם לנזק ואת רכושם או רכבם. זה לא מכסה את הביטוח שלך כמו גם את האופנוע שלך.

אם אתה רשום ב-ACT, חובה לספק ביטוח צד ג' עבור אנשים ורכוש שאתה עלול להזיק במהלך נהיגה באופניים שלך.

ביטוח קלאסי– היעזר בביטוח מסוג זה אם יש לך אופנוע בן לא פחות מעשור. זה אידיאלי לבעלי אופניים שמשתמשים רק באופנוע שלהם מדי פעם כמו תחביב או מועדון.

ביטוח מקיף– ביטוח מקיף מציע עבורך כיסוי כולל. זה כולל כיסוי הנזק שאתה עלול לגרום לרכוש או לרכב של אנשים אחרים, וכן כיסוי ביטוח האופניים שלך. אתה יכול גם להיעזר בכל אחד מהביטוחים האלה אם יש לך קטנוע.

רוב הזמן רוכבים נוטים להיות בעלי סוג ביטוח מקיף. אתה יכול לבחור כל כמות כיסוי שתרצה. הכל תלוי בהעדפות שלך ובכסף שאתה יכול להוציא להגנה שלך.

כיסוי ביטוחי מקיף

ככל הנראה, החברה בה נרשמת תשלם את העלות ביחס לתאונה. זה כולל אך לא מוגבל ל; תיקון נכסים ואופניים משלך, ומציע לך תשלום על בסיס שווי השוק והמחיר שסיכמת עליו עבור האופנוע שלך. הוא מציע פוליסת מגן לעלויות אחרות, הוא גם יכסה את הוצאות החלפה או תיקון מנעולים.

האחריות שמציעה חבילת הביטוח המקיף לאופנועים תכלול כיסוי רחב גם לכם וגם למעורבים בתאונה. הכלולים הבאים:

  • עלות נזקים ותשלומים
  • עלויות חוקיות
  • עלות למעסיק שלך
  • שכר אבוד
  • עלות רפואית

לא רק תאונות, תוכנית מקיפה מכסה צורות אחרות של נזקי רכוש כמו גניבות, החלפה מוגבלת של חלקים כשצריך אחד, גרירה ואפילו אסונות טבע.

החיסרון היחיד הוא שרוב חברות הביטוח לא יכבדו את הביטוח שלך אם התאונה או הנזק התרחשו מחוץ למדינה. הם לא יכסו גם על כשל מכני.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *