הצעות ביטוח פרוגרסיביות לאופניים ולקרוואנים משתפרים

ישנם שינויים מחברת הביטוח פרוגרסיבית שמטרתה להציע תעריפים תחרותיים עוד יותר עבור פוליסות אופנועים ורכבי פנאי. אסטרטגיית התמחור המוצלחת של החברה המקדמת חיסכון וגמישות לביטוח רכב אישי תנוצל עבור אופניים, סירות וקרוואנים. מטבע הדברים, פרטים מדויקים על אופן קביעת מחירי התעריפים לכל פוליסה הם סוד שמור היטב, אך פרוגרסיב שואפת להציע מחירים תחרותיים לכל הלקוחות, לא משנה כיצד יבחרו לרכוש ביטוח. לאחרונה כשנשאלו "למה עכשיו לאופנועים ורכבי פנאי?" התגובה הייתה "פרוגרסיב תמיד תמחרה את הפוליסות שלנו על סמך העלויות שלנו. במהלך השנים האחרונות ראינו עלויות הפסד שונות בין הערוצים והמחירים שלנו ישקפו כעת את הפרשי העלויות הללו. המטרה שלנו היא למכור בצורה המדויקת ביותר (באופן תחרותי) ) ביטוח סירה, אופנועים וקרוואנים במחירים מתי, היכן ואיך לקוחות רוצים לקנות."

פרוגרסיב מעודדת צרכנים לרכוש את המוצרים שלהם בכל דרך שהם אוהבים. קל לקבל הצעות מחיר לביטוח פרוגרסיבי באינטרנט, בטלפון או באופן אישי, ישירות מהחברה או דרך סוכן פרוגרסיבי מורשה. הקונה החכם ביותר, המחפש את התמורה הטובה ביותר, ישווה הצעות מחיר של יותר מחברה אחת ודרך יותר מערוץ הפצה אחד בלבד. לעתים קרובות אנשים חושבים שהתעריפים גבוהים אוטומטית מסוכן עצמאי בגלל עמלות מכירה, אבל זה פשוט לא נכון. מטלות שירות לקוחות, שיווק ומשימות אחרות שמבצע הסוכן מחליפות עבודה שנעשתה על ידי עובדי החברה והדבר מוזיל עלויות. פרוגרסיב לוקחת הכל בחשבון והמחירים בהתאם, ללא קנסות על איך, מתי ואיפה צרכן קונה פוליסה וזה שומר על התעריפים תחרותיים מאוד. שירות לקוחות ומחלקות תביעות זהות לכולם.

פרוגרסיב תמיד ממציאה דרכים לשמור על מחירים נמוכים ולשפר את חווית הלקוחות שלהם. כמה מהמוכרים יותר המשמשים עבור פוליסות רכב אישיות, כמו תמונת מצב, כלי בדיקת מחירים והצגת תעריפי מתחרים, הם "קדמת קצה" וידידותיים מאוד לצרכן. חובבי רכב עשויים לרצות לקבל הצעת מחיר כבר עכשיו לביטוח על ה"תינוק" המיוחד שלהם ולהישאר מעודכנים לעוד הרבה שינויים חיוביים שבוודאי יגיעו מ-Progressive. אין ספק שחלק מהשינויים יגיעו עם הרבה רעש ופרסום, ואחרים לא. זכור שסוכנים מורשים מתקדמים יכולים להוות משאב מידע רב ערך וייתכן שיוכלו להציע לך את התעריף הנמוך ביותר האפשרי. סוכנים עצמאיים בדרך כלל מציעים פרוגרסיב בהתלהבות, אך יש להם גם את הגמישות להצעת מחיר ולהעמיד ביטוח במגוון חברות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *