הצעות חוק חדשות בסנאט של מיסיסיפי דורשות כיסוי ביטוחי לאוטיזם

הצעות חוק של הסנאט של מיסיסיפי ידרשו ממבטחים להציע כיסוי לטיפול באוטיזם

זה אתגר להיוולד עם אוטיזם. גם עבור הורים לילדים שנפגעו מאוטיזם, המצב מהווה אתגר. זה יכול להפוך לאתגר כמעט בלתי עביר כאשר ספק הביטוח של ההורים אינו מכסה טיפול באוטיזם. רוב מדינות ארה"ב כבר הכניסו הנחיות לחוק המחייבות חברות ביטוח בריאות לספק כיסוי מסוים לאבחון וטיפול באוטיזם.

הכיסוי הבריאותי לטיפול באוטיזם משתנה בכל מדינה

חוקים אלה, לעומת זאת, משתנים, בהתאם למדינה. מדינות מסוימות מגבילות את הסכום שניתן לבזבז על ילד בודד בשנה או לכל החיים. חלק מהמדינות מספקות יותר כסף לטיפול בילדים צעירים יותר מאשר מבוגרים יותר. אחרים דורשים שילד יאבחן עד שהגיע לגיל שמונה שנים לכיסוי אוטיזם. כפי שניתן לראות בקלות, רבים מחוקי המדינה הללו יכולים להשתמש בשיפור מסוים. הקרב הקשה ביותר, עם זאת, הוא בהתמודדות עם מדינות שבהן אין צורך בכיסוי לילדים עם אוטיזם.

מיסיסיפי, למרבה הצער, היא מדינה כזו. עם זאת, יש שביב של תקווה. במיסיסיפי הוגשו שתי הצעות חוק שיחייבו את ספקי ביטוח הבריאות של מיסיסיפי לכסות בדיקות אוטיזם וטיפול בילדים שנפגעו מאוטיזם עד שהילד יגיע לגיל 21.

הדרישה הנוכחית למיסיסיפי לעבור את כיסוי הטיפול באוטיזם

למרות שמחוקקים במיסיסיפי הצביעו על הצעות חוק דומות, הם לא הצליחו להעביר אף אחת מהן. אולם הפעם, לקהילת האוטיזם במדינה יש סיכוי טוב יותר עבור המדינה להעביר מנדט למבטחים לכסות הליכי בדיקת אוטיזם, אבחון וטיפול. למזכיר המדינה של מיסיסיפי, דלברט הוזמן, יש נכד בן שלוש שיש לו אוטיזם. הניסיון האישי שלו עם אוטיזם עשוי לעזור לשכנע את עמיתיו בצורך בטיפול יעיל במצב.

יתרה מכך, השנה, יותר ארגוני הסברה בקהילת האוטיזם הפכו מעורבים יותר במאבק. אוטיזם מדבר וארגונים אחרים התבטאו בתמיכתם בהצעות החוק הללו. במדינה שיש בה כ-10,000 ילדים הסובלים מאוטיזם, המאמץ המשולב הזה נחוץ מאוד.

אם הצעות החוק הללו יעברו, המדינה תדרוש מחברות המספקות ביטוח בריאות לכסות בדיקות, אבחונים וטיפול בילדים הסובלים מאוטיזם עד שיגיעו לגיל 21. אם יתקבל, החוק החדש יכסה את כל סוגי הטיפולים שהוכחו. לעזור לילדים עם אוטיזם. בנוסף לטיפול תרופתי, טיפול פסיכיאטרי ופסיכולוגי יכוסה. גם 25 שעות של ניתוח התנהגות יישומי, שיטת טיפול מתועדת ויעילה שהוכחה כמסייעת לילדים עם אוטיזם להצליח בבגרות, תכוסה גם כן.

הצעות החוק ייצרו תהליך פיקוח שיעזור לילדים עם אוטיזם לקבל טיפול איכותי. מועצת אוטיזם ממלכתית תוקם כדי להנפיק ולשלול רישיונות עבור מטפלים בניתוח התנהגות יישומי. הם גם יסדירו את הרישוי של אנשי מקצוע לטיפול באוטיזם, כמו גם בדיקת הפרות כלשהן.

ללא כיסוי ביטוחי, קשה לקבל עזרה עם אוטיזם

ללא ביטוח, טיפול בילד עם אוטיזם הוא דרך קשה לנסיעה. הורים עשו מאמצים קיצוניים כדי לקבל את הטיפול הנדרש. עבודה בעבודות נוספות עשויה למנוע מההורים להזדקק לזמן השבתה או לזמן משפחתי, אך הצורך בטיפול הוא כה גדול שהורים מוכנים לעשות כל מה שנדרש כדי להעניק לילדיהם את העזרה הדרושה להם.

כיסוי ביטוחי לאוטיזם הוא השקעה ארוכת טווח בעתידה של מיסיסיפי

כמה מחוקקים במיסיסיפי עשויים לדאוג מהעלות של כיסוי אוטיזם עבור ילדי המדינה. חשיבה קצרת רואי זו שוללת לקחת בחשבון את היתרון הפיננסי לטווח ארוך של מתן כיסוי אוטיזם. על פי מחקר משנת 2007 שנערך במדינת טקסס הסמוכה, טיפול התנהגותי מוקדם לאוטיזם יכול לחסוך $208,500 לכל ילד במהלך 18 שנות חינוך. עוזר פרופסור מאוניברסיטת דרום מיסיסיפי, ד"ר קית' ראדלי, הביא את המחקר בטקסס לידיעתם ​​של תושבי מיסיסיפי חסכנים, בתקווה שהם ינקטו גישה ארוכת טווח ליתרונות הפיננסיים של העברת החשבונות.

אפילו ההערכות השמרניות ביותר מגלות שיש לפחות 4,500 ילדים עם הפרעת הספקטרום האוטיסטי במדינה. רק עם מספר זה של ילדים מעורבים, המדינה תוכל להשיג חיסכון של 935 מיליון דולר רק על ידי העברת הצעת החוק לחייב כיסוי ביטוחי להתערבויות התנהגותיות מוקדמות. המספרים הללו אינם מגיעים מתומכי אוטיזם, אלא מהמרכזים לבקרת מחלות (CDC) ומהאגודה הלאומית של סוכנויות משאבים וטיפול בילדים (NACCRRA).

חשוב מכך, הטיפול יכול להשפיע לטובה על ילדי המדינה הסובלים מאוטיזם. בעזרת העזרה הזו הם יכולים לממש את הפוטנציאל הגדול שלהם, להירשם לאוניברסיטאות ובבתי ספר מקצועיים ולתרום למאגר הכישרונות הגדול בכוח העבודה של אמריקה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *