הצעות מחיר לביטוח בתים באינטרנט: מידע שאתה צריך לדעת על פוליסות בעלי בתים

הבית שלך אמור להיות המפלט הבטוח שלך – שבו אתה יכול לצאת בשלום, ליצור זיכרונות עם המשפחה, לישון, לאכול, ופשוט לחיות. מה אם משהו צפוי יקרה יום אחד ואתם נעקרים או אפילו חסרי בית בן לילה? זה קרה להרבה אנשים בעבר, וזה יכול לקרות לך. הגדל את הסיכוי לעבור מצב כזה ולהצליח לתקן את הבית שלך כמו חדש על ידי בחירת פוליסת הביטוח הטובה ביותר לצרכים שלך. אתה יכול להתחיל את החיפוש שלך על ידי חיפוש הצעות מחיר לביטוח דירה באינטרנט.

ניתן להשתמש בכלים מתוחכמים כדי לעזור לך למצוא ולהשוות מספר פוליסות, תעריפים ואפשרויות. אתה יכול למיין את כל ההצעות כדי למצוא את העסקה הטובה ביותר האפשרית על הכיסוי שאתה צריך. כל המידע זמין ממש בהישג ידך. מספר גורמים המשפיעים על סוגי הצעות המחיר שתקבלו כוללים את ערך הבית (שמשתנה עם הגיל), שוק הדיור המקומי, כל שיפוץ/שיפוץ שעשיתם, מזג האוויר באזורכם, שיעור הפשיעה, הנכס, היסטוריית אשראי וכו'.

מה לחפש בהצעות מחיר לביטוח דירה באינטרנט

הנה כמה דברים שאתה צריך לדעת על פוליסות בעלי בתים לפני שאתה מחפש הצעות מחיר לביטוח דירה באינטרנט:

• מצב הבית שלך. האם עשית תחזוקה שוטפת? האם כל הרכיבים החיוניים (אינסטלציה, חשמל, חימום ומיזוג אוויר) פועלים כראוי ומתאימות לקוד? אם יש צורך לעדכן משהו, אולי זה זמן טוב לעשות זאת. חלק מחברות הביטוח אף נותנות הנחות עבור שדרוגים.

• אל תשכחו את מצב החצר. היפטר מכל סכנה פוטנציאלית שמישהו יכול למעוד. המשיכו בתחזוקת הדשא.

• האם מותקנים לכם פריטי אבטחה, כמו גלאי עשן, אזעקה, מצלמה, מנעולים מרופדים, חלונות מאובטחים וכלי עזר חיוניים להישרדות? ככל שקשה יותר לאלמנטים להזיק לבית שלך ולגנבים לגנוב כל דבר, כך ההנחה שאתה יכול להיות זכאי לה גדולה יותר.

• כמות חפצי הערך בתוך הבית שאתה רוצה להגן וכמה הם שווים. זה כולל הכל מרהיטים ומכשירי חשמל ועד עתיקות ותכשיטים.

הערה: אל בטח את ביתך לפי שווי שוק, אלא לפי שווי חלופי. כמה יעלה לבנות הכל מאפס במקרה שהבית הנוכחי ייהרס כליל?

עכשיו כשאתם מבינים קצת יותר את ביטוח הדירה, הגיע הזמן להתחיל עם הצעות מחיר לביטוח דירה באינטרנט. לימונדה היא בחירה טובה שכן יש לה דירוג גבוה, ציון A- ב"חוזק פיננסי", ויש לה מדיניות תשלומים ייחודית. זה זמין ברוב המדינות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *