הצעות מחיר לביטוח דירה זול: טיפים להגדלת הסיכוי שלך לקבל ביטוח דירה זול

האם אתה בעל בית חדש? או שאתה מעוניין בביטוח זול יותר? לא קשה למצוא הצעות מחיר זולות לביטוח דירה באינטרנט. אתה רק צריך לנשל את ההצעות הטובות מהרעות. עם קצת מחשבה ותכנון, אתה יכול בסבירות גבוהה להשיג עסקה טובה.

הנה כמה טיפים שתוכלו להשתמש בהם כדי לעזור לכם לקבל הצעות מחיר זולות ולבחור את המתאימה לכם:

1. תזדקק לכמות הכיסוי הנכונה בנוסף לפוליסה הנכונה. סכום הכסף ששילמת עבור הבית שלך לא הולך להיות אותו סכום שיעלה לבנות מחדש את הבית במקרה שהוא ניזוק קשות. תמיד קיים פוטנציאל לאסון שיתרחש גם בנכס מסביב לבית. זכור זאת בעת קביעת כמות הכיסוי שאתה צריך. כמו כן, קרא בעיון כל פוליסה ופוליסה שלגביה ניתנת הצעת מחיר, לרבות התנאים וההחרגות.

2. אתה יכול להגדיל את הסיכוי שלך לקבל הצעת מחיר זולה יותר אם אתה "מגן בפני אסונות" את הבית שלך. יש לפחות סכנה פוטנציאלית כלשהי, לא משנה היכן אתה גר. גם אם אתה לא צריך לדאוג ברעידות אדמה, טורנדו או סופות הוריקן, תמיד יש אש לדאוג. אתה אף פעם לא יודע מתי סופת ברד גדולה עלולה לגרום נזק לגג שלך. זרם מים קטן עלול להפוך לנהר גועש אם הגשם כבד מספיק. הוספת חיזוקים, כמו תריסי סערה, יכולה לעזור לכם לחסוך בביטוח הדירה.

טיפים נוספים להצעות מחיר זולות לביטוח דירה

3. אל תשכח מאיומי אבטחה. דרך נוספת לקבל הצעות מחיר זולות לביטוח דירה היא להגביר את הביטחון של הבית שלך. אתה יכול לעשות זאת במספר דרכים, כגון התקנת בריח, מערכת אזעקה, ניטור מחוץ לאתר וכדומה.

4. חפש הנחות של צד שלישי, אם אפשר. אם המבטח הוא אזרח ותיק וחבר במועדונים מסוימים, למשל, ניתן לקבל הנחות. אתה עשוי להיות זכאי להנחה אם אתה שייך לארגון תעסוקתי ספציפי, או דרך איגודי בעלי הבתים שלך.

5. ציון האשראי שלך משחק תפקיד בהצעות המחיר לביטוח דירה שאתה מקבל. זה הכרחי מכל סיבה לשמור על ציון אשראי טוב. אם יש לך אשראי גרוע או שאין לך אשראי בכלל, חפש דרכים לבצע שיפורים או להקים קו אשראי. ודא שכל דוחות האשראי שלך מעודכנים ואינם מכילים שגיאות.

כל עוד אתה שומר על גורמים אלה בחשבון, אתה אמור להיות מסוגל להשיג הצעות מחיר זולות לביטוח דירה. התחל את החיפוש שלך אחר פוליסה טובה וכיסוי מ-Lemonade, שהוא ארגון בעל מוניטין רב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *