הקיץ כבר כאן – האם ה'צעצועים' שלך מוגנים?

כשמזג ​​האוויר מתחמם, אנשים בכל מקום פורצים את "צעצועי הקיץ" האהובים עליהם, כולל רכבי פנאי (RVs), סירות, אופנועים ורכבי שטח (טרקטורונים).

למרבה הצער, אינך יכול להניח שכלי הרכב שלך במשרה חלקית מבוטחים כראוי במסגרת פוליסת ביטוח רכב ו/או בעלי בתים קיימת. ובמקום פשוט להפנות את ההשקעות המשמעותיות הללו למדיניות אחרת, עדיף לבדוק את המדיניות שתוכננה במיוחד עבור כל אחת מהן.

ביטוח קרוואנים

כיסוי ביטוחי לרכבי פנאי כגון נגררים לנסיעות, בתי מנוע, גלגלים חמישיים וחניונים של משאיות מציעים הגנה שביטוח רכב רגיל אינו מציע. הנה כמה סיבות לשקול ביטוח קרוואנים בנוסף לפוליסת ביטוח הרכב שלך:

  • סיוע בצד הדרך: גם אם פוליסת הרכב שלך מכסה כמה הוצאות בצד הדרך, ייתכן שהיא לא תכסה גרירת קרוואן גדול וכבד כזה – מה שמשאיר אותך לשלם את החשבון.
  • הגנה פיננסית: למבטחים המציעים כיסוי קרוואנים יש לרוב נציגי תביעות שיודעים לחפש נזקים ספציפיים לרכבי פנאי, כולל חלקי קרוואנים מיוחדים כמו סוככים, מדרגות נשלפות ומכשירי חשמל.
  • הגנה על רכוש אישי: "הבית הרחק מהבית" שלך כנראה מכיל דברים שלא היית שומר במכונית שלך כגון מצלמות וידיאו, מחשבים ניידים ותכשיטים, שאולי אינם מכוסים במסגרת פוליסת רכב.
  • הגן על ההשקעה שלך: קרוואנים יקרים! עדיף לשאת "כיסוי מלא של עלות החלפה" כדי להבטיח תשלום מלא אם הרכב בלתי ניתן לתיקון, במקום החזר על בסיס שווי שוק נוכחי.

ביטוח סירות

אל תניח שהסירה החדשה והנוצצת שלך מכוסה במסגרת מדיניות בעלי הבית שלך. סירה היא, לכל דבר ועניין, רכב נע. ככזה, אתה צריך כיסוי דומה לפוליסת רכב, כולל הגנה עבור:

  • פגיעה גופנית שהסירה שלך גורמת לאחרים.
  • נזק לרכוש הסירה שלך גורמת לרציפים וסירות אחרות.
  • נזק פיזי לסירה שלך, אם תפגע במשהו או תעלה על שרטון.

כמו כן, כדאי לשקול כיסוי מקיף נגד גניבות, ונדליזם, שריפה והצפות; כיסוי רכוש אישי עבור ציוד דיג ופריטים אחרים; ביטוח שייט לא מבוטח (כמו ביטוח נהגים לא מבוטח) ואפילו "סיוע בצד הסירה" למקרה שתזדקקו לגרירה.

ביטוח אופנועים

ביטוח אופנוע הוא חיוני – וכמו ביטוח רכב, המחיר יכול להשתנות בהתאם לסוג האופניים שאתה רוכב. במילים אחרות, ביטוח אופני ספורט בעלי ביצועים גבוהים בדרך כלל עולה יותר מכיסוי אופניים, קטנוע או טוסטוס בעלי הספק נמוך יותר.

המרכיבים של פוליסת אופנוע מקיפה דומים גם לכיסוי רכב, כולל ביטוח התנגשות (לכיסוי נזקים לאופניים שלך כתוצאה מתאונה), כיסוי מקיף, כיסוי חבות נזקי גוף, כיסוי חבות נזקי רכוש, ביטוח נהגים לא מבוטחים וסיוע בדרכים. .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *