השווה בין ביטוח רכב זול: מדריך מהיר להבנת תעריפי ביטוח רכב וכיסוי

להיות עצור ואין לך שום ביטוח להראות לשוטר הולך לגרום לך הרבה בעיות. לכל הפחות, תקבלו קנס של כמה מאות דולרים על נהיגה ללא ביטוח. כל אחד מחויב על פי חוק להחזיק בסוג כלשהו של ביטוח רכב כדי לנהוג ברוב כלי הרכב, אם כי סוג הכיסוי הנדרש משתנה בכל מדינה. הכר את חוקי המדינה שלך והתחל לחפש ציטוטים. השווה ביטוח רכב זול כדי להחליט איזה מהם תוכל להרשות לעצמך. עם זאת, החליטו מה יותר חשוב לכם מבחינה כלכלית – הפרמיות או ההשתתפות העצמית.

זה לא סוד שהצעות המחיר לביטוח רכב תלויות בהרבה גורמים, שרבים מהם אישיים, כמו גילך, היסטוריית הנהיגה שלך, ניקוד האשראי שלך וכו'. זה הולך להיות יקר יותר לנהוג באזורים מסוימים מאשר באחרים בגלל תנאי הדרך, תנועה ממוצעת, שיעור הפשיעה והחוקים המקומיים. בעיר עם שיעורי פשיעה גבוהים, סביר להניח שביטוח רכב יעלה יותר, אלא אם כן מותקנת במכונית מערכת אזעקה טובה.

באשר לגיל, בדרך כלל עולה כסף נוסף לתלמיד תיכון או מכללה להיות מבוטח. יש להוסיף הרבה נהגים בני נוער למדיניות הוריהם. עם זאת, חברות מסוימות אכן מציעות הנחות לסטודנטים השומרים על ממוצע ציונים גבוה ולוקחים קורסי נהיגה. גם אם אתה מעל גיל 25, אתה עדיין יכול להירשם לקחת קורסים או תוכניות נהיגה בטוחה ואולי תהיה זכאי להנחה כלשהי.

אילו גורמים יעזרו לכם להשוות בין ביטוח רכב זול

גורמים כגון אלה צריכים להילקח בחשבון כאשר אתה משווה ביטוח רכב זול. לא מרוצה מהתעריפים שאתה מקבל? בדוק עם כל חברה בודדת כדי לראות אילו סוגי הנחות הם מציעים וכמה קל יהיה לך לקבל את ההנחות הללו.

אתה תמיד צריך להגדיר את אותם השתתפות עצמית עבור כל תעריף שאתה משווה כדי לקבל מושג ריאלי של מה אתה משלם, הן על התשלומים והן מהכיס לפני כניסת הכיסוי. אם יש לך רכב ישן יותר שלא ישלם עלות החלפה או תיקון, אז אולי תרצה להסתכן בהשתתפות עצמית גבוהה יותר כדי לחסוך יותר כסף בתשלומים.

אתה גם רוצה להחליט אם אתה רוצה יותר כיסוי מאשר רק מה דרישת המינימום החוקית במדינתך. בדרך כלל נדרש כיסוי אחריות, אך התנגשות ופציעה לא. כדאי לשקול גם כיסוי מקיף, למקרה שמכוניתך תיפגע מאמצעי אחר שלא היה התנגשות. שוב, עם דברים כמו תכונות בטיחות ואזעקות, סביר להניח שתוכל לקבל הנחה.

למידע נוסף על הנחות וכיצד לעשות זאת להשוות ביטוח רכב זול על ידי בדיקה של ביטוח וכל מה שהיא מציעה. זה המקום הטוב ביותר למצוא עסקאות טובות על כיסוי רכב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *