חוזה חיוב רפואי לדוגמה – הטעות הגדולה ביותר שלי

כאשר פותחים עסק לחיוב רפואי יש הרבה דברים לחשוב עליהם וכתיבת חוזה היא רק אחד מהם. ישנן הוצאות רבות בהתחלה ורובנו שרק מתחילים לא רוצים לבזבז את כספי ההשקעה המוגבלים שלנו על עורך דין. אז מה רבים מאיתנו עושים? אנו "גוגלים" מדגמים חוזה חיוב רפואי ומשתמשים במה שאנו חושבים שנשמע טוב ומרכיבים חוזה לעסק שלנו. זו יכולה להיות טעות גדולה.

זה מה שעשינו לפני שש עשרה שנה כשהתחלנו את העסק שלנו, אלא שלא היה אז "גוגל". אבל בעצם חיפשנו עד שמצאנו דוגמה, חוזה פשוט מאוד ושינינו אותו לשימוש שלנו. במשך כמה שנים אמרנו לעצמנו שזה בסדר ואם זה לא מסתדר לספק אז גם לנו זה לא עובד וצריך להמשיך הלאה ולמצוא לקוחות חדשים. לקח לנו הרבה זמן להבין שבכמה מצבים החוזה הפשוט שלנו היה בעצם הסיבה שהדברים לא הסתדרו.

כאשר אתה פותח לראשונה את עסק החיוב הרפואי שלך, אין לך מושג על הדברים שיכולים להשתבש במערכת היחסים עם הלקוחות שלך, כך שאתה לא יודע מה צריך להיכלל בחוזה. החוזה הראשון שלנו אפילו לא ציין את האחריות של הספק או של עצמנו. זה מדהים שהצלחנו למצוא ספקים שמוכנים לחתום על החוזה שלנו. אם אתה לא כולל את האחריות של כל אחד מהצדדים בחוזה, איך זה מגן על מי מכם כשהקשר מתחיל להתפרק? ואם אף אחד מהצדדים לא יודע את האחריות שלו, איך אתה יכול לצפות שהקשר יעבוד?

הנה דוגמה. אתה מציין בחוזה שחובתו של נציג משרד הספק לספק לך את כל העברות התשלומים אבל אתה לא מקבל אותם מה שגורם לך לעבוד הרבה יותר ביצירת קשר עם ספקי הביטוח לבדיקת מצב התביעות שכבר שולמו. זה מרגיז להקדיש שלוש או ארבע שעות להתקשר לחברות ביטוח כדי לגלות שהתביעות שולמו אבל משרד הרופא פספס לשלוח לך את ה-eobs. כשהרופא חתם על חוזה שאומר שהוא ימנה אחראי לזה אתה יכול להודיע ​​יפה לאחראי להביא לך את ה-eobs שזה נושא כל כך חשוב לך שכתוב בחוזה שהרופא חתום שיש לספק לך את ה-eobs. אתה יכול גם לכלול הוראה בחוזה כדי לציין מה אתה יכול לעשות אם הספק לא מספק לך את ה-eobs.

דוגמה חשובה נוספת היא סוגיה שללא ספק תתקלו בה – התשלום שלכם. אנשים רבים שמתחילים את העסק הזה רגילים לקבל משכורת קבועה. כשאתה עובר להיות יזם ובעל עסק משלך אתה יכול לרשום לעצמך תלוש משכורת רק אם הספקים שלך משלמים לך. אתה צריך הבנה עם הספקים שלך לגבי מתי אתה הולך לקבל תשלום עבור השירותים שלך. רופאים הם לעתים קרובות לא אנשי העסקים הטובים ביותר ולפעמים אינם טובים בתשלום חשבונות בזמן. במיוחד כשאתה מתחיל את העסק שלך, חיוני שהספק שלך יבין מתי אתה מצפה לתשלום ושיש לך משהו כתוב היטב כדי להגן עליך אם בסופו של דבר מישהו יפרש את שפת החוזה שלך בבית המשפט.

בכל שנה שאתה בעסק אתה מוצא דברים נוספים שצריך להוסיף לחוזה שלך. מתעוררים מצבים חדשים שאתה מבין שצריך להיות מכוסה בחוזה שלך. אז איך מכסים את כל מה שצריך לכסות? צריך רשימה – בעצם כמה רשימות. אתה צריך רשימה של מה שאתה מרגיש שהאחריות של הספק. אתה צריך רשימה של מה שאתה מרגיש שהאחריות שלך היא. אתה רוצה לדמיין מערכת יחסים סימביוטית עם הספקים שלך ואז רשום את הסיבות לכך שמערכת היחסים הזו עובדת ושם את הפעולות האלה בחוזה שלך כאחריות שלך או של הספק.

אתה צריך רשימה של כל מה ששמעת אי פעם על השתבש בעסק של חיוב רפואי בין הספק לבין החיוב. אתה צריך להחליט כיצד תימנע ממצבים אלה במידת האפשר ולכסות כיצד זה יטופל בצורה הטובה ביותר בחוזה שלך אם בלתי נמנע.

מה אתה גובה מהספק שלך וכיצד תקבל תשלום הוא חלק חשוב למדי בחוזה שלך. האם אתה גובה אחוז, תעריף אחיד או עמלה לכל תביעה? האם זה מוגדר בבירור איך אתה טוען? האם האחוז על החיוב או על מה שמתקבל? האם כלולים תשלומי מטופלים? אם חיוב בכל תביעה, מהי תביעה? האם זו שורה בטופס תביעה או שזה לפי עמוד?

צריך גם לקחת בחשבון מה יקרה כשהקשר יסתיים. זה עשוי להיות צפוי, כמו כשמישהו פורש, או שזה עשוי להיות בלתי צפוי, אבל אתה צריך שתהיה לך תוכנית למועד סיום הקשר. זה יהיה פרידה הרבה יותר טובה אם תהיה לך תוכנית פעולה איך הדברים יטופלו.

כל הסיבה לחוזה טוב היא להגן עליך אבל החוזה שלך יכול לעשות הרבה יותר מאשר להגן. אתה יכול לנשל ספקי בעיות פוטנציאליים שישגעו אותך. אם אינכם מסכימים עם הספקים שלכם לגבי מה כל אחד מכם יתרום למערכת היחסים, הסבירות שהחשבון יעבור בצורה חלקה קטנה מאוד. אל תעשה את הטעות של לחסוך בחלק חשוב בעסק שלך שעשוי להציל אותך מלהגן על עצמך בבית המשפט בהמשך הדרך. ודא שאתה לוקח את הזמן והניסיון של אחרים כדי לקבל את כל מה שאתה צריך מכוסה בחוזה שלך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *