חיוב רפואי קרדיולוגי – יתרונות מיקור חוץ

קרדיולוגיה היא תחום מתמחה בתעשיית הבריאות הכולל מגוון עצום של שירותי טיפול. באופן כללי, חיוב וקידוד קרדיולוגיה דורשת ידע מומחה, שכן אפילו טעות קלה יכולה לעורר דחיות תביעות ענקיות. הכנסת מונחי קידוד חדשים הפכה את החיוב הקרדיולוגי למורכב עוד יותר, וכתוצאה מכך אובדן אחוז משמעותי מההכנסות. למרות שהייתה עלייה בדמי המדיקייר הממוצעים ב-1.1%, הקרדיולוגיה ספגה הפחתה של 2% בדמי המדיקייר מדי שנה. לכן, הרווחים של שיטות קרדיולוגיה הושפעו עוד יותר. במאמר זה, בואו ללמוד עוד על חיוב קרדיולוגי וכיצד מיקור חוץ יכול לסייע בהפסדי הכנסות כאלה:

מערך מיומנויות:

קרדיולוגיה היא תחום מורכב ומקודדת פרוצדורות התערבותיות כמו אלקטרופיזיולוגיה, אנגיוגרפיה ממוחשבת טומוגרפית (CCTA) ומעבדת צנתור לב זקוקה לדיוק מירבי בקידוד. לכן, שירותי חיוב רפואיים קרדיולוגיים צריכים להיות מטופלים על ידי אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים. הצוות חייב להיות בקיא בטרמינולוגיית הקידוד ICD-10 הנוגעת לחיוב קרדיולוגי. עם זאת, לא לכל חברות החיוב הרפואי בארה"ב יש צוות מיומן כזה בצוות הפנימי שלהן. לפיכך, מיקור חוץ של חיוב רפואי לספק מחוץ לחוף תהיה בחירה טובה.

תישאר מעודכן:

תעשיית הבריאות בארה"ב מתפתחת ללא הרף עם רפורמות ותקנות חדשות. שמירה על עדכונים חיונית כדי להבטיח שירותי חיוב רפואיים קרדיולוגיים מדויקים. עדכון מערכות תוכנה וטכנולוגיה בהתאם לתקנים הנוכחיים הפך לאחד מסדר העדיפויות העליון, אך הוא דורש השקעה עצומה. זו הסיבה שמיקור חוץ של חיוב רפואי הוא פתרון טוב יותר מכיוון שספקים מהחוף מגיעים עם מערכות טכניות עמוסות במלואן. כמו כן, חברות אלו נשארות תואמות לכללי HIPAA העדכניים ביותר ובעלות אישורי ISO.

תיעוד קליני מלא:

ההערכה היא כי בוצעו למעלה מ-450 שינויים בקוד בקוד ICD-10-CM שנקבע במחלקה הקרדיולוגית לשנת 2019 (בכפוף לשינויים בשנים הקרובות). כמה שינויים משמעותיים כוללים הוספת קודים חדשים בקטגוריה, אוטם מוחי, הכללת תת-קטגוריה חדשה למחלות מוחיות תורשתיות ועוד כמה תיקוני קוד. כדי להבטיח שירותי חיוב רפואיים קרדיולוגיים נאותים והפחתת שגיאות קידוד, תיעוד קליני יסודי חיוני. ספקים מנוסים מהחוף מבצעים את התיעוד הזה בצורה טובה במיוחד, כך שמיקור חוץ תהיה בחירה אידיאלית.

יתרונות נוספים של מיקור חוץ: בנוסף ליתרונות שהוזכרו לעיל, מיקור חוץ לחיוב רפואי קרדיולוגי נושא יתרונות נוספים כגון,

• בדיקה ועדכון קודים לעתים קרובות

• ביצוע ביקורת QA (Quality Assurance) שוטפת

• מעקב AR בזמן

• צמצום דחיות תביעות

• מתן ניתוח ידידותי להתאמה אישית ודוחות חודשיים

• זמן אספקה ​​מהיר יותר

• חיסכון בעלויות תקורה

• מקסימום ייצור הכנסות

על טיפול אלקטרוני בהודו:

אם אתם מחפשים חברת חיוב רפואי מנוסה מאוד המציעה שירותי חיוב רפואיים קרדיולוגיים יוצאי דופן, אל תחפשו רחוק יותר מ-E-care India. לספק offshore זה יש אישורי ISO תאומים – ISO 9001:2015 עבור התהליכים התפעוליים שלנו ו-ISO 27001:2013 עבור ISMS (מערכות אבטחת מידע וניהול). E-care מציעה שירותי חיוב רפואי קרדיולוגי 24/7 לרשימה האינסופית של לקוחותיה מבלי להתפשר על האיכות. כדי לדעת יותר על e-care ושירותיו, היכנס ל http://www.ecareindia.com.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *