חשיבותם של פתרונות חיוב רפואיים

כשמדובר באופטימיזציה של מחזור ההכנסות שלך כדי להבטיח תפקוד חלק של הפרקטיקות הרפואיות שלך, אז חיוב רפואי הוא הפתרון האחד והיחיד להגברת הרווחיות ותזרים המזומנים. כאשר מטופל מבקר במתקן רפואי כלשהו, ​​ישנן כמה הוצאות שנגרמו על ידי המחלקה הרפואית ויש גם כמה הוצאות נוספות כאשר הם מרחיבים את הטיפול, אשר מאוחר יותר ניתן לתבוע על ידי ספק הביטוח של המטופל. בתהליך זה, שירותי החיוב הרפואי מסייעים למרפאה לתבוע את הסכום מספק הביטוח, מבלי לתת לצוות המרפאה להתעסק בתהליך.

כדי לקחת על עצמך את המשימה הצורכת ביותר שלך, שירות חיוב רפואי עם ידיים של מומחים וטכנולוגיות חזקות מבטיחים שהפרקטיקה הרפואית שלך פועלת ביעילות מרבית וברווחיות גבוהה יותר.

באחריותם לבדוק האם תביעות רפואיות של לקוחות מעובדות כראוי ומוגשות בזמן. החיוב נעשה בצורה יעילה ביותר על מנת לאפשר החזרים מקסימליים עבור כל התביעות שהוגשו.

מחזור החיובים מתחיל ברגע שפרטי המטופל נרשמים ומעודכנים ולכן על משרד הרופא לבדוק עם ספק הביטוח לגבי דרישות החיוב הספציפיות שלו.

ובכך מתחילה השלמות שבה מתרגלים ומומחים מבצעים את המשימה שלהם כדי לצמצם שגיאות ולייעל את המחזור הזה. עם זאת, אפילו עם טכנולוגיה מתקדמת ותוכנה משודרגת, קשה להישאר נקי מטעויות.

אז לפני שתתחיל לעסוק במקצוע זה, וודא שאתה מודע להיבטים החשובים של חיוב רפואי כדי להגביר ולייעל את מחזור ההכנסות עבור החברה.

1. נתונים דמוגרפיים: הזנת נתונים נכונים הקשורים לשם, כתובת וטלפון של המטופל, עבודה, ביטוח ואימות זכאות.

2. הזנת חיוב: הקצאת ערך $ מתאים לפי הקידוד ותזמון העמלות המתאים לאחר יצירת חשבון מטופלים. בהתבסס על חשבון ספציפי, חיובי כללים מוזנים לחיוב הרפואי של הלקוח. הזנת חיוב שגויה עלולה להוביל לדחיית התביעות.

3. תביעות מעבר: אחוז התביעות האלקטרוניות וזמן מכניסת החיוב לשידור.

4. פוסט תשלומים: כל המשלמים שולחים הסבר על הטבות או ייעוץ העברה אלקטרוני לקראת תשלום התביעה. יתרה שלילית כרוכה בתביעה כאשר משרד הלקוח מתעכב במתן מענה להמחאת משלם או בשליחת ייעוץ העברה אלקטרוני והסבר ההטבות.

5. נהל הכחשות: על ידי ביצוע תיקונים מהירים בזמן פרסום תשלומים וכיצד לעקוב אחר סיבות הכחשה.

6. לא שולמו וערעורים: אלה מורכבות יותר מתביעות דחיה ומחייבות ביצוע שיחת המשך כדי לבדוק את מצב הצ'ק שאינו מגיב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *