טיפים כיצד למנוע נעילת רכב

דבר אחד שקורה כמעט עם כולם הוא שהם שוכחים את מפתחות המכונית שלהם בתוך המכונית. אנשים נועלים את המכוניות ומשאירים את המפתחות במתג ההצתה. כך קל יותר למישהו לפרוץ פנימה, לקבל את המפתחות ולנסוע משם עם הרכב. זה כאב אמיתי עבורך להיכנס חזרה לרכב ולקבל את המפתחות שלך. אתה לא יכול ללכת לשום מקום מבלי לקבל את מפתחות הרכב בחזרה וזה אפשרי רק כאשר אתה מנסה לפרוץ או להיעזר במכונאי רכב או מנעולן. על מנת למנוע נעילות יש כמה הצעות המפורטות להלן.

אל תשכח לקחת מפתחות לפני היציאה מהבית-

ברגע שאתם מתכננים לצאת מהבית, קחו אתכם את מפתחות הרכב וברגע שאתם חונים ומשאירים את הרכב הוציאו את המפתחות מחור המנעול ושמרו אותם אצלכם. במקום לעזוב את הרכב ולשכוח את המפתחות ברכב וודאו שהם יהיו אתכם כל הזמן. אם תשכח להוציא את המפתחות ולצאת, מישהו יעשה את זה בשבילך וייקח את המכונית שלך. ברגע שאתה מחנה את המכונית ומכבה את המנועים, אם אתה שומע צפצוף לאחר פתיחת הדלת, זה אומר שמפתחות המכונית עדיין במתנע. צליל הצפצוף נותן לך תזכורת להוציא את המפתחות במקום להשאיר אותם מאחור. אתה תמיד צריך לשמור את המפתחות איתך.

קבל מפתח רזרבי-

על מנת להימנע מכל אירוע רע בדרך החוצה, ודא שיש לך זוג מפתחות נוסף בבית. אנשים שיש להם את הבעיה הזו של לשכוח דברים ולהשאיר מפתחות לרכב מאחור צריכים לקבל זוג מפתחות נוסף. כך תוכלו להימנע מנעילה. אתה יכול להשתמש במפתח זה כדי לפתוח את המכונית שלך ולהיכנס בקלות. אבל אנשים בדרך כלל שומרים את המפתח הזה בבתיהם; מתחת לשטיחים וכו' אתה צריך לשאת את המפתח הזה איתך כל הזמן. פשוט שמור אותו בתוך הארנק שלך בלי שום מחזיק מפתחות מחובר אליו.

תסדר את המנעול שלך-

נעילת רכב לא תמיד מתרחשת בגלל השארת המפתחות שלך בפנים, לפעמים זה מתרחש בגלל מנעול ברירת מחדל. כדי להימנע מדבר כזה, עליך לפנות למנעולן או למכונאי רכב, אחרת אתה צריך להתמודד עם הבעיה הזו בכל פעם שאתה מנסה לנעול את המכונית שלך. ישנה אפשרות נוספת לעזוב את הרכב מבלי לנעול אותו, אבל אז אתה לא רוצה להסתכן באובדן הרכב שלך. אם מישהו ימצא את המכונית שלך לא נעולה, הוא עלול לנסות להיכנס ולגנוב אותה. אל תבזבזו זמן ותקנו את המנעול לפני שיהיה מאוחר מדי.

חבר מחזיק מפתחות רועש-

צרף כמה מחזיקי מפתחות רועשים עם המפתחות הרזרביים שלך ואפילו עם מפתחות המכונית המקוריים שלך על מנת למנוע אובדן. אם במקרה, המפתחות שלך אי פעם יפלו ארצה, תוכל להבחין בכך מיד בגלל הרעש שהם עושים.

בדוק שוב את המפתחות שלך-

המשך לבדוק את המפתחות שלך כל כמה שעות, אם הם עדיין אצלך או לא. שמור אותם במקום קבוע כדי שתדע היכן הם נמצאים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *