טיפים לבחירת פוליסת ביטוח האופנועים הטובה ביותר

בחירת ביטוח אופנועים נכון היא שיקול חשוב עבור בעלי אופנועים רבים. ביטוח זה יכול לשלם עבור חשבונות רפואיים הנובעים מתאונות אופנוע, כמו גם עבור עלויות תיקון אופנוע. וביטוח אופנוע יכול גם לכסות כל הלוואות על האופניים. למעשה, אם תגיש בקשה להלוואה לרכישת אופנוע, רוב המלווים ידרשו ממך לקבל ביטוח כחלק מתהליך בקשת ההלוואה.

ביטוח אופנוע יכול להיות יקר, אבל יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי לוודא שאתה מקבל את התעריף הטוב ביותר האפשרי. קודם כל, החליטו את סכום הכיסוי הכולל בדולר שתצטרכו, כמו גם את סכום ההשתתפות העצמית. בדרך כלל תרצו לקבל כיסוי הכולל את עצמכם או נהג אחר, נוסעים, ציוד מותאם אישית, התנגשויות, נהגים לא מבוטחים ותשלומים רפואיים.

למדינה שלך עשויות להיות מגבלות מינימליות שאתה חייב לעמוד בהן, אז הקפד להיות מודע לאלו לפני שתתחיל במדיניות תמחור. ואז קבל הצעות מחיר מכמה ספקי ביטוח שונים כדי שתוכל לבצע השוואת מחירים ולבחור את הפוליסה הזולה ביותר. אתה יכול לעשות זאת על ידי שיחה עם סוכן הביטוח שלך, או על ידי חיפוש מקוון אחר הצעות מחיר לביטוח אופנועים.

ודא תמיד שאתה משווה פוליסות עם אותה כמות כיסוי וערכי השתתפות עצמית. זכרו שהשתתפות עצמית היא הסכום שאתם בעצמכם תצטרכו לשלם עבור כל תביעה שתגישו לפני שהביטוח ישלם משהו. ככל שההשתתפות העצמית גבוהה יותר, כך הפוליסה זולה יותר, אך תמיד עליכם להיות בטוחים שההשתתפות העצמית אינה גבוהה עד כדי כך שלא תוכלו לשלם אותה אם הייתה לכם תאונה.

וכאשר אתם פונים לביטוח אופנועים, חשוב מאוד שתהיו כנים כאשר אתם עונים על השאלות בטופס הבקשה. כמה דברים שבא בחשבון כשאתה מגיש בקשה לביטוח אופנוע הם הגיל שלך, נסיון הרכיבה, רקורד הנהיגה ופרטים על האופניים שלך, כגון ערך, כוח, גיל האופניים וכל שינוי מיוחד. אם לא תספר את האמת על הפריטים הללו, אתה עלול לגלות מאוחר יותר שחברת הביטוח לא תשלם כל תשלומים על תביעותיך, ותשאיר אותך לשלם את כל עלויות הרפואה והתיקון בעצמך.

טיפ נוסף לחסוך כסף בפוליסת ביטוח האופנוע שלך הוא לצרף אותה לביטוחים אחרים שכבר יש לך. לדוגמה, אם יש לך כרגע ביטוח על הבית שלך או על כלי רכב אחרים, החברה הספציפית הזו תציע לך הנחה משמעותית על הכיסוי הביטוחי לאופנוע שלך.

כמו כן, מומלץ לעבור קורס בטיחות לאופנועים. זה יעזור לך להרוויח הנחה על ביטוח האופנועים שלך מכיוון שחברות אופנועים מרגישות שלרוכב משכיל ומאומן שמבין בנושאי בטיחות יש סיכוי נמוך יותר לעשות טעויות נפוצות או להתמכר להתנהגויות פזיזות.

כמו כן, רוב חברות הביטוח יעניקו לך הנחות נוספות אם תוכל לאחסן את האופנוע שלך במיקום מאובטח כמו מוסך או סככה שמקטין את הסיכוי שהוא ייפגע, יושחת, ייגנב או ייפגע על ידי אלמנטים טבעיים. גם אם אין לך בניין לאחסן בו את האופניים שלך, ייתכן שתוכל לחסוך כסף אם הם יחנו באזור שמכוסה על ידי מערכת מעקב.

התאמת האופניים שלך עם אביזרים מתקדמים נגד גניבה כמו מנעולי דיסק, אזעקות ומעקב לווייני היא דרך נוספת לחסוך כסף בעלויות ביטוח האופנוע שלך. עם זאת, המכשירים הללו עצמם יכולים לעלות כמה מאות דולרים, אז בדוק תמיד עם חברת הביטוח שלך לפני רכישתם כדי לוודא שהחיסכון שתראה בדמי הביטוח שלך יהיה שווה את ההוצאה הנוספת.

בנוסף, חברות ביטוח רבות יעניקו לכם הנחה נוספת אם לא תרכבו על האופנוע במהלך חודשי חורף קשים בהם יש סיכוי גבוה יותר לתאונות עקב תנאי הדרך הירודים. זוהי אפשרות נהדרת לחיסכון בכסף עבור רוכבים המתגוררים בצפון ארה"ב. עם זאת, אם תבחר בכיסוי זה, זכור כי לא תוכל להוציא את האופניים שלך לרכיבה כאשר יופיע כישוף חם למשך מספר ימים במהלך חודשי החורף.

לבסוף, שמירה על רישום נהיגה נקי הן בכלי הרכב והן באופנוע תחסוך לך הרבה מאוד כסף על ביטוח האופנוע שלך. חברות הביטוח אוהבות לתגמל את מי שנשאר בסיכון נמוך. הם גם רוצים לשמור על העסק שלך. אם שילמת את הפרמיות שלך בזמן במשך שישה חודשים ואין לך תביעות או הפרות מעבר, פנה לחברת הביטוח שלך ובקש מהם לבדוק את הפוליסה שלך תמורת מחיר נמוך יותר. חברות ביטוח רבות יעשו זאת אוטומטית עם חידוש הפוליסה שלך, אך אם יש לך פוליסה שנתית אז עליך לפנות אליהן לאחר שישה חודשים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *