כיצד להפוך לעורך דין חיוב רפואי

אם היית נהנה מקריירת חיוב רפואי אבל רוצה לעבוד יותר לצד המטופלים וחברות הביטוח שמקבלים חיוב עבור טיפול רפואי, עמדה של עורך דין חיוב רפואי עשויה להיות אידיאלית עבורך. להיות עורך דין חיוב רפואי זה לא מאוד קשה ויכול להכיל את אותה השכלה שהיית מקבל עבור קריירת חיוב רפואי במתקן רפואי. ההבדל העיקרי בחובותיך הוא שאתה לא תחייב מטופלים ותגיש תביעות ביטוח, אלא תפעל כיועץ חיוב שבוחן את החשבונות הרפואיים כדי להבטיח שלא יהיו חיובים מיותרים או שגויים או קידוד. קידוד הוא מעשה שהתגלה כמרמה ומורכב מכך שחולים מחויבים עבור שירות ברמה גבוהה יותר ממה שהתקבל בפועל. זה לא חוקי וכתומך בחיוב רפואי, היית מצביע על שגיאות אלה.

קבלת השכלה גבוהה

בדיוק כמו שהיית משתתף בתוכנית קידוד רפואי או תוכנית קשורה כדי להיכנס לתפקיד מומחה לחיוב רפואי, אתה תעשה את אותו הדבר כדי להיות עורך דין חיוב רפואי. אתה תהיה אחראי ללמידת מינוח רפואי מתאים וקודים מתאימים להליכי חיוב. כמו כן, תקבל הכשרה לגבי ההליכים המתאימים לאיתור שגיאות חיוב וטיפול נכון בהן. זהו חוק פדרלי שכל השגיאות חייבות להיות מדווחות על ידי הרופא לסוכנויות הרגולציה הפדרליות, ואתה תפעל כיועץ שבודק שגיאות אלו.

כניסה לתפקיד

ישנן סוכנויות ייעוץ קידוד רפואי רבות המציעות את התפקיד לאלו המעוניינים לחקור חשבונות רפואיים והליכי חיוב. התפקיד העיקרי שלך יהיה בדיקת חשבונות מטופלים ופענוח כדי לזהות חיובים או קידוד לא נאותים שהתרחשו. לאחר מציאת הבעיה, המטופל כמו גם הרופא מקבל הודעה וניתן פרטים מתאימים לביצוע אמצעי הדיווח המתאימים לגורם הנכון.

למה להיות עו"ד קידוד רפואי

בעולם שבו עלויות שירותי הבריאות תמיד בעלייה, חשוב שיהיו תומכי קידוד רפואי כדי להבטיח שהמטופלים יחויבו רק עבור השירותים והמשאבים שהם מקבלים ולא יותר. אתם תשמשו כקול המטופלים, והביטוח לחברות הביטוח שהתשלומים המגיעים נחוצים והיו צריכים לחייב אותם. במקרה בו תצליחו לזהות כל סוג של הונאה, תוכלו לוודא שהבעיה תיפתר והמטופל יגבה רק מה שהיה צריך להיות משירותים.

עו"ד חיוב רפואי מחזיק בתפקיד מפתח בתעשיית הבריאות עם השפעה חזקה על עתיד התעשייה הזו. ישנם ארגונים שהולכים רחוק יותר כדי להבטיח שחוקקת מדיניות כדי לספק אבטחה לחולים מפני הונאות חיוב רפואיות. ייתכן שהמטופלים לא יוכלו לפענח קוד רפואי, לכן זה תלוי בך לוודא שלא היו פריטים שגויים בחשבון או בתביעת ביטוח של מטופל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *