כיצד עורך דין נכות דחוי יכול לסייע לך

אחד המצבים המתסכלים ביותר עבור לקוח עם ביטוח אובדן כושר עבודה מתרחש כאשר אתה צריך לגשת לביטוח ששילמת אליו, לעתים קרובות במשך שנים, ונמנעת ממך התמיכה המגיעה לך, התמיכה שציפית שתהיה זמינה במקרה הגרוע מכל. יש כל כך הרבה לולאות שצריך לקפוץ דרכן כדי להצליח לתבוע ביטוח אובדן כושר עבודה עם רוב חברות הביטוח – ועבור אנשים רבים, התהליך הוא כל כך קשה, גוזל זמן ומכריע שבסופו של יום, כאשר נשלל מהם כיסוי נכות, הם חושבים שזה הסוף ואין להם מנוס. אולם זה לא בהכרח כך. אמנם יתכן והייתה תקופה שבה לאדם שנדחתה תביעת ביטוח אובדן כושר עבודה היו מעט או ללא אפשרויות נוספות, אבל זה לא תמיד המצב כיום. למעשה, עם ייצוג משפטי הולם של עורך דין ביטוח אובדן כושר עבודה מנוסה, ניתן להיאבק ואף לזכות בתביעת תביעות אובדן כושר עבודה.

מהו ביטוח אובדן כושר עבודה?

עורכי דין אובדן כושר עבודה נדחים נכנסים לתמונה עבור מי שסורבה להם תביעת ביטוח אובדן כושר עבודה, אך ראשית צריך להבין את החשיבות של ביטוח אובדן כושר עבודה. רובנו מבינים את החשיבות של ביטוח חיים, אבל המציאות היא שתאונות או מחלות יכולות למנוע מאדם את היכולת לעבוד כדי לקיים את מחייתו. מסיבה זו, ביטוח אובדן כושר עבודה חשוב בדיוק כמו ביטוח חיים. למעשה, לילד טיפוסי בן 30 יש פי 4 סיכוי להפוך לנכה מאשר למות לפני גיל 65.

ישנם שני סוגים עיקריים של ביטוח אובדן כושר עבודה – נכות ארוכת טווח ומחלות קשות. ביטוח אובדן כושר עבודה יעניק הכנסה חודשית אם אדם אינו מסוגל לעבוד עקב פציעה או מחלה חמורה; ביטוח מחלות קשות משלם סכום חד פעמי פטור ממס בעקבות אבחנה של מחלה המצוינת בפוליסה. בכל הנוגע להגשת תביעה, האחריות היא על התובע לקבוע כי הם נכים בגבולות הפוליסה. הוכחה חייבת להינתן על ידי התובע על מנת לזכות בקצבאות הנכות, והוכחה זו חייבת לעמוד בבדיקה. מאחר שהדיווח על התביעה והפרשנות של התביעה האמורה הם סובייקטיביים, פוטנציאל דחיית התביעה האמורה יכול להיות גבוה במצבים רבים. ברגע שתביעה נדחתה, הפנייה מוגבלת לבית המשפט – עורכי דין נכות נדחים יכולים לעזור לייעל את הדיווח של התובע, ולהגדיל בהרבה את הסיכוי שהוא יאושר ויזכה בהסדר.

כיצד לבחור עורך דין או משרד עורכי דין

עורכי דין עם נכות דחויים עשויים להימצא בכל רחבי התעשייה המשפטית, אבל אתה רוצה לוודא שאתה בוחר עורך דין או משרד עורכי דין עם הסיכוי הטוב ביותר להשיג עבורך תוצאות עם מינימום סיכון ראשוני. המציאות היא שבעוד שאתה פגיע ואפשר לנצל בקלות, המשאבים שלך יהיו מוגבלים, וזה חייב להיות חלק מהשיקול שלך. תגלו שרוב משרדי עורכי הדין או עורכי הדין יבקשו תשלום מראש, ללא קשר לתוצאות התיק או כמה זה יעלה, ינצח או יפסיד – תשלום שכנראה אין לכם בהתחשב בכך שאתם נלחמים בתביעת נכות דחופה כמו שזה. אבל, יש כמה משרדי עורכי דין שלא ידרשו תשלום מראש. כמה עורכי דין נכות דחויים יעבדו על בסיס שכר טרחה באחוזים, ולא יהיו שכר טרחה עד ליישוב התביעה. בצע את המחקר שלך היטב לפני שאתה שוכר עורך דין נכות דחוי כדי להילחם במקרה שלך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *