כללי התנהגות ברכב – טיפים להושבת אישה וזוגות ברכב נוסעים

כללי הנימוס לגבי ישיבה ברכב באירועים חברתיים שונים מהישיבה במצב עסקי. הכללים החברתיים לנסיעה ברכב חשובים במיוחד כאשר גבר פותח את הדלת עבור אישה וכאשר זוגות יושבים ברכב. אנשים מנוסים שרוצים לטפס בסולם ההצלחה מכירים את הכללים ודבקים בהם בקפידה.

במצבים חברתיים, נימוסים טובים מחייבים גבר מבוגר לסייע לגברת להיכנס לרכב מהצד של המדרכה לפני שהסתובב ברכב כדי להכניס את עצמו. גבירותיי, כולם יודעים שאתן יכולות לפתוח את הדלתות שלכן, אבל חלקכן חסרות הנקודה. לפני השעה 17:00 תוכלי להיות לביאה במשרד. עם זאת, אחרי 17:00, אולי תעשה טוב אם תקל על עצמך, תהפוך את עצמך לחתול חתול ותפסיק לגזול מהגבר שלך את הגבריות שלו. גברים, אל תהיו חסרי מושג! להיות קשוב היא עדינות שלא אבדה על אישה קלאסית. אפילו מחווה פשוטה כמו פתיחת דלת המכונית עבורה מעבירה מסר שאתה מאמין ששווה להתייחס אליה כמו נסיכה ואתה גאה להיראות איתה. אם אתה חייב, זייף את זה עד שזה יהפוך לחלק ממך.

האופן שבו זוגות מתיישבים כשהם מטיילים יחד הוא אינדיקציה למעמד החברתי שלהם. כששני גברים ושתי נשים ממעמד הפועלים נוסעים יחד, שני הגברים יושבים במושבים הקדמיים של המכונית, והנשים יושבות במושבים האחוריים. במעמד הבינוני, זוג אחד יושב מלפנים, והזוג השני יושב מאחור. אנשים מהמעמד הגבוה בוחרים בסידור אחר. האישה מזוג אחד יושבת מלפנים עם הנהג הזכר של הזוג השני, בעוד בן לוויה יושב עם בת זוגו של הנהג במושב האחורי. הגבר במושב האחורי דוחה את האישה בכך שהוא נותן לה את מושב הכבוד – צד הנוסע מאחור. ההנחה של סידור הישיבה הזה היא שזוג מבלה הרבה זמן בשיחה אחד עם השני. סידור ישיבה מעורב מעודד שיחות צולבות, ובכך ממלא את מטרת השהות עם אחרים – להחליף שיחות, חדשות ורעיונות נוצצים עם כולם.

כל זה נשמע קצת יומרני? אולי, אבל אם אתם מעוניינים להצטרף למועדון החברתי, עליכם להתאים את צורתכם וחשיבתכם לכללי ההתנהגות המקובלים לגבי התנהגות רכב כמו בכל תחומי הנימוס.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *