למה אני צריך ביטוח טוסטוס?

רוב האנשים שקונים טוסטוסים אף פעם לא קונים עבורם ביטוח. אולי, הם מבינים שאם מישהו יגנוב אותו, הוא פשוט יקבל אחד חדש והביטוח שלהם קונה מנעול ממש טוב. כן, גם לי יש אחד כזה, אני בהחלט לא רוצה שהקטנוע המותאם אישית שלי ייגנב, הוא כיף לרכוב, זול בדלק וכשאני נוהג בו אני מרגיש כאילו אני עוזר לארצות הברית של אמריקה לשבור את ההתמכרות שלה. נפט זר במזרח התיכון. כאזרח גאה זה המעט שאני יכול לעשות.

ואכן, לשלם 3.50 דולר כדי למלא אותו בבנזין במשך שבועיים שיוט ברחבי העיר הוא גם פשוט בעיטה, במיוחד כשמישהו במשאבה לידי תמיד ממלא את הפרבר עם 185 דולר בנזין. טוסטוס הם דרך מצוינת לחסוך כסף, כן, אין ספק שזהו אמצעי תחבורה ידידותי לסביבה ופחות מרשים. אבל אל תגזים בחיסכון בכסף כשזה מגיע לקניית ביטוח לדו-גלגלי הקטן שלך. למה אתה שואל?

ובכן, קודם כל ביטוח טוסטוסים הוא ממש זול, אז זה פשוט טיפשי לא לקנות אותו, ושנית, זה החוק בהרבה מדינות, אם אתה לא קונה את זה אתה עובר על החוק, ופתאום אתה לא אזרח כל כך גדול אחרי הכל. גם אם אתה בעל הטוסטוס שלך באופן מוחלט ולא מבטח את ערכו, עליך לעשות ביטוח אחריות למקרה שאתה מעורב בתאונה. תן לי לספר לך סיפור קטן.

חבר שלי נסע על הטוסטוס שלו והשתמש באותות ידיים, כנראה שמכונית אחרת לא ראתה אותו ונתקלה בו כשהיא שולחת אותו לנתיב הבא. מכונית סטתה כדי לפספס אותו ופגעה בברז כיבוי. כן, אני יודע שראית את תכונת המים האולטימטיבית של העיר בעבר. המכונית שפגעה בברז הכיבוי המשיכה ופגעה בעמוד טלפון וכריות האוויר נפרסו. הנהג נפצע והמכונית שנתקלה בו המשיכה לנסוע.

אף אחד לא קיבל את מספר הרישוי או אפילו ראה שמכונית אחרת התנגשה בחבר שלי. למזלי, לחבר שלי היה ביטוח אחריות על הטוסטוס שלו והוא כיסה את כל הנזק (עיר=10,000$ ורכב=$22,000) וחשבונות בית חולים קלים ($24,000 קטין בסטנדרטים של היום). אילו לא היה לו ביטוח, הוא היה נתבע אגורה לא קטנה. אז תקנה את ביטוח הטוסטוס, זה באמת לא עולה כל כך הרבה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *