למה אתה צריך ביטוח לקראוון שלך

אם בבעלותכם קרוואן, ללא ספק תזדקקו לפוליסת ביטוח קרוואן מתמחה כדי לכסות אותו, או להסתכן באובדן מה שהוא כנראה הנכס וההשקעה השלישית בגודלה שיש לכם, אחרי בית ורכב.

קרוואנים נמצאים בסיכון מסכנות רבות, לא פחות משריפה ושיטפונות, אך גם בסכנה מסיכונים שונים מאוד, תלוי אם הקרוואן הוא בעל אופי טיול או סטטי. פוליסות ביטוח לכל סוג של קרוואן משקפות סיכונים אלו וכל סוג מציע הצעת חיתום שונה המכסה סיכונים ספציפיים שעשוי להיתקל בהם.

קרוואנים סטטיים משמשים לרוב כמבנים זמניים בעת ביצוע שינויים בדיור, אך לרוב כהשקעה בפארק נופש ליד הים. לא צריך להסתכל יותר מדי לאחור כדי לזכור את הסרטונים של ההרס שנגרם לחניוני קרוואנים ברחבי הארץ כתוצאה מאירועי מזג אוויר קיצוניים כמו סערות והצפות חופיות.

תמונות של קרוואנים סטטיים שנשטפים ונאספים ברוח ומופלים במקומות אחרים גוברים מספיק בראשם של רוב בעלי הקרוואנים כדי לומר שהסיכונים לקרוואנים ברורים מספיק!

קרוואנים סטטיים מציגים גם בעיה שונה עבור חברת ביטוח קרוואנים מבחינת גניבה ונזקים חומריים. קרוואנים אלו נותרים לרוב ללא השגחה במשך חודשים ארוכים ומהווים הזדמנות ריאלית לגנבים. טנדרים סטטיים נמצאים גם בסיכון של שריפה ואובדן מוחלט מכיוון שהם משתמשים בפרופאן או בגז קלורי לחימום, בישול ותאורה.

עם זאת, קרוואנים לטיולים זקוקים לפוליסה מסוג אחר, כאשר ההבדל העיקרי הוא כיסוי 'סיכוני הדרך'. פוליסת מנוע רגילה לא תכיל כיסוי לנגררים באורך מסוים שתמיד אינו כולל קרוואנים ולכן נדרשת פוליסת קרוואן כדי לאפשר לך לצאת לטיול בקראוון. זה מכסה את כל הסיכונים שהקרוון עלול לעמוד בפניו בזמן גרירתו, בבית או הרחק מהנכס שבו הוא מוחזק בדרך כלל.

כל סוג של פוליסת ביטוח קרוואן מאפשר הנחה ללא תביעה לשנים כמו פוליסת רכב, אך גם כיסוי נרחב יותר זול במידה והקרוואן מצויד במכשירי האבטחה העדכניים ביותר וציוד השבתה.

ביטוח קרוואן אינו יקר ביחס לכיסויים אחרים והמחירים מופחתים על ידי העובדה שמאגר הכיסויים הוא במידה רבה יותר אחראים בעלים מבוגרים עם היסטוריה טובה של תביעות ביטוח רכב ופחות נטייה לתבוע.

רכישת ביטוח קרוואן היא תהליך פשוט וזמין מספקי ביטוח מקוונים מתחרים רבים אשר ישוו מחירים וכיסויים מספקי ביטוח קרוואן בפרק זמן קצר מאוד. לעתים קרובות זה רק עניין של הצהרה על פרטי הקרוואן והכתובת שלך.

בקניית ביטוח קרוואן באינטרנט חפשו כיסוי מאתרי השוואות ומתווכים המציעים הנחות אם אתם חברים במועדון מאושר כמו מועדון הקרוואן. לעתים קרובות הנחות אלה יכולות להגיע לעשרים אחוזים עבור תוכניות ביטוח קרוואנים קשורות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *