למה לצפות מעורך הדין הנכים שלך

כאשר מתמודדים עם מוגבלות, יש כל כך הרבה הליכים הנדרשים על ידי הממשלה הפדרלית בהגשת תביעות כדי שתוכל לקבל את ההטבות המגיעות לך בצדק. זו חוויה שיכולה להיות סוחטת פיזית ורגשית. תמיכה משפטית מעורך הדין שלך לבעלי מוגבלויות יכולה להיות מועילה מאוד בתקופה קשה זו בחייך.

עורך הדין אחראי לסייע לך בהליך התביעה כדי שחייך יוכלו לחזור לשגרה ככל האפשר. למרות שעורכי דין נכים מטפלים בתיקים בדרכים שונות, יש הרבה קווי דמיון בגישות בהן הם משתמשים לפיתוח וניהול התיקים במוכנות לדיון. להלן כמה מהדברים העיקריים שאתה צריך לצפות מעורך הדין שלך.

ראיון מפורט

כאשר אתה יוצר קשר עם עורך הדין לייצוג, הדבר הבא שהם יעשו הוא לקבוע איתך ראיון ראשוני. עורך הדין יכול להגיע אליכם והמטרה העיקרית של הראיון היא לקבל את כל העובדות הבסיסיות לגבי המקרה. העובדות הן מה שישמש לפיתוח תיק באמצעות גישה בעלת אחוזי הצלחה גבוהים יותר לטובתך. הראיון יכול להיות בטלפון או בפגישה פיזית. אם לתיק יש סיכויים גבוהים יותר לזכות אז עורך הדין יהיה יותר ממוכן לייצג אותך.

לפתח ראיות רפואיות

לאחר שתסמוך על עורך הדין בתיק שלך, תידרש לחתום על שחרור פרטיות רפואית, אשר יאפשר להם גישה לרשומות הרפואיות שלך. לאחר עיון בתיעוד הרפואי יקבע עורך הדין האם יש צורך בבדיקות נוספות נוספות להגדלת סיכויי הזכייה בתביעה. ביטוח לאומי מכתיב את הבחינות שיש לגשת לנכות ועורך הדין עשוי לבקש ממנו לערוך בדיקה יעוצית עם אחד מהרופאים שלהם או אולי יתאפשר לך לבצע בדיקה באופן פרטי. הרופאים המעורבים יציעו הצהרות תומכות על מגבלות תפקודיות כלשהן, אם קיימות, ועורך הדין יחליט מה לעשות עם כל ראיה גרועה שעלולה לפגוע בסופו של דבר בתיק וכן יחליט מה התיעוד הרפואי הכי רלוונטי להגשה.

להכין אותך לשמיעה

לאחר שכל המסמכים יהיו מוכנים ומועד הדיון קרוב, עורך הדין שלך יתחיל להכין אותך לדיון בתביעה. התקשורת לפני הדיון חשובה באמת כי היא נותנת לך מושג איך התיק יתנהל וגם מלמדת אותך איך לענות על השאלות שאולי יישאלו. עורך הדין יעבור איתך על השאלות הנפוצות. חלק מהשאלות עשויות להיות מביכות ואם אינך בטוח ברלוונטיות שלהן תמיד תוכל לבקש מעורך הדין להסביר מדוע עליך לענות על השאלה הזו וכיצד זה עוזר במקרה.

לארגן עדים

עדים המורשים להעיד בדיון יכולים לסייע או לפגוע בתיק. לפיכך, עורך דין הנכות שלך יהיה אחראי להחליט אילו עדויות נחוצות כדי לזכות בתיק והאם בכלל לקיים מעמד של עדים בתיק. מטפלים ומעסיקים לשעבר מעידים על עדים פוטנציאליים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *