מגנטים לרכב או מדבקות לחלונות רכב: באיזה עליי לבחור?

יש שאלה נפוצה של שלטי רכב שאנשים רבים לא יודעים את התשובה עליה: מגנטים לרכב או מדבקות לחלונות רכב – באיזה עליי לבחור? שניהם מוצרים פופולריים שהם יחסית זולים וניתנים להתאמה אישית מלאה, אז מה ההבדל בין השניים? להלן הערכה הן של מגנטים לרכב והן של מדבקות לחלונות רכב אשר מדגישה את היתרונות והחסרונות של כל מוצר, כך שתוכל לקבל החלטה חינוכית בעת רכישת שילוט לרכב.

מגנטים לרכב

  • הַגדָרָה – חומר מגנטי שנוסח במיוחד לשימוש בחוץ. הוא מגיע במגוון עוביים, אבל 30 מיל הוא הנפוץ והחזק ביותר לשימוש ברכב. הגדלים הנפוצים הם 12"x18", 12"x24", ו-18"x24", אבל תמיד כדאי למדוד את שטח הרכב שאליו תדביק את המגנט לרכב שלך ואז להזמין המותאם אישית גודל כדי להבטיח את ההתאמה המושלמת.
  • יתרונות – עם אחסון נאות, מגנטים לרכב ניתנים לשימוש חוזר במלואו מכיוון שניתן להוריד אותם מהרכב ולהחיל אותם מחדש. הם גם די סבירים.
  • חסרונות – מגנטים לרכב אינם פועלים לרכבים שאינם ממתכת (פיברגלס ופלסטיק), ויש למרוח אותם על שטח שטוח וחלק ברכב, מה שעלול לעיתים להגביל את הגודל.
  • יישומים – אם רוצים שילוט זמני, מגנטים לרכב הם בחירה מצוינת. אם אתה משתמש ברכב האישי שלך למטרות עבודה, יכולת ההסרה של שלטים מגנטיים היא נהדרת, שכן אתה יכול להוריד אותם כשאתה לא בעבודה. חלק מהחסות ועמותות שכונתיות אוסרות על שילוט רכבים בבית, ולכן מגנטים הם פתרון מצוין לבעיה זו (הזמנת מגנטים שניתן להסירם בבית או הזמנת מגנטים ריקים כדי לכסות על פרסום קבוע יותר לרכב).

מדבקות לחלונות רכב

  • הַגדָרָה – מגוון חומרים זמינים, אך הפופולרי והקל ביותר לשימוש הוא סרט דבק מחורר הנקרא ראייה חד-כיוונית. גודל המדבקה תלוי בגודל ובצורה של השמשה האחורית של הרכב שלך, אלא אם כן תבחר להזמין חלק מרכזי.
  • יתרונות – מכיוון שרוב השמשות האחוריות זקופות למדי, המדבקות הללו גלויות היטב לנהגים חולפים. החומר המחורר שקוף מבפנים אך מאפשר הדפסה בצבע מלא מבחוץ.
  • חסרונות – מדבקות אלו הן דביקות, ולכן אינן ניתנות להסרה ושימוש חוזר (כמו מגנטים). בהתאם לגודל שאתה מזמין, הם יכולים גם להיות יקרים יותר.
  • יישומים – אם אתם רוצים לקדם את המוצרים והשירותים של העסק שלכם, בחרו מדבקת חלון לרכב לחשיפה מירבית. אם אתה מחפש משהו שאתה יכול להתקין פעם אחת ולסיים, מדבקה דביקה כמו זו היא המוצר המושלם.

כאשר בוחרים איזה שלט לרכב להזמין, קחו בחשבון שני דברים: 1) שימוש חוזר ו-2) קלות התקנה. ניתן להסיר בקלות מגנטים לרכב ולעשות בהם שימוש חוזר, אבל הם לַעֲשׂוֹת דורש תחזוקה ויש לאחסן אותו במקום בטוח ושטוח. אם אתם מחפשים אפליקציה חד פעמית, לכו עם מדבקות לחלונות רכב. זכור, עם זאת, מכיוון שלמדבקות לחלונות רכב יש דבק, הן אינן ניתנות להסרה ושימוש חוזר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *