מדריך הצעת מחיר לפוליסת ביטוח לבעלי בתים: מה שאתה צריך לדעת על כיסוי סטנדרטי ותוספות

למרות שאולי לא בהכרח "מבחינה חוקית" תצטרכו לעשות ביטוח דירה, אין באמת סיבה טובה לא לקבל לפחות סוג כלשהו של כיסוי. אחרי הכל, עבור האדם הממוצע, הבית שלו הוא הנכס החשוב ביותר – אפילו יותר מכל רכב. גם אם כבר שילמת את המשכנתא שלך, זה עדיין האינטרס שלך לחפש את הצעת המחיר האידיאלית לפוליסת ביטוח דירה.

המרכיבים הבסיסיים כוללים כיסוי לבית ולמבנים (חיווט חשמלי, חימום, אביזרי אינסטלציה, מתקנים חיצוניים וכדומה) וכן תכולה (ריהוט, אלקטרוניקה, בגדים, צמחים וכו'…) ממה הכל מוגן ? זה משתנה מפוליסה לפוליסה. עם זאת, הוא מגן בדרך כלל מפני איומים נפוצים כגון שריפה, גניבה ונזקי מים. ישנם איומים אזוריים מסוימים שעשויים לדרוש כיסוי, כגון הוריקנים, רעידות אדמה, שלג כבד או סופות טורנדו.

מכיוון שאפילו נחלים קטנים עלולים להפוך לנהרות משתרעים אם יש מספיק גשם ושלג מומס, ביטוח שיטפונות נפוץ למדי גם ברוב האזורים.

הדרך היעילה ביותר לעשות מחקר ולמצוא ביטוח דירה היא על ידי כניסה לאינטרנט והשוואת הצעות מחיר. גלה אם אתה זכאי להנחות כלשהן וקרא ביקורות על חברות שונות. לפני בחירת הצעת מחיר ספציפית לפוליסת ביטוח לבעלים, הקפד לקרוא הכל בעיון. כדאי לדעת בדיוק מה זה מכסה ומה זה לא מכסה.

מה צריך לכלול הצעת מחיר לפוליסת ביטוח לבעלי הבית שלך

בדיוק כמו כל סוג אחר של ביטוח, זה לא רעיון טוב לבחור הצעת מחיר מסוימת רק בגלל שהתשלומים נמוכים. מה לגבי ההשתתפות העצמית? כמה באמת יעלה לבצע תיקונים מסוימים בבית שלך? או להחליף חפצי ערך? מה אם תאבד את כל הבית שלך ותצטרך לבנות אותו מחדש? גם אם הסיכוי שהבית שלך ייהרס לחלוטין נמוך, זה לא אומר שזה לא יקרה לעולם. שאל כל מי שאי פעם הפך פתאום לחסר בית בן לילה עקב שיטפון, שריפה או טורנדו.

אם כבר מדברים על חוסר בית, חלק מהפוליסות של ביטוח דירה יכסו את עלויות השהייה במקום אחר באופן זמני, כמו חדר במלון, במקרה שהבית שלכם ניזוק ויש צורך לשפץ אותו.

ישנן כמה פוליסות סטנדרטיות לבעלי בתים המכסות את בעלי הבית בכל פעם שהם עומדים בפני תביעות הקשורות לכל נזק או פציעה גופנית שנגרמה על ידך, על ידך, על ידי דיירים אחרים בנכס שלך, או על ידי חיות המחמד שלך.

שקלו גם את שווי השוק וגם את הערך המזומן של הבית, הנכס והתכולה שלכם כאשר אתם מחפשים א הצעת מחיר לפוליסת ביטוח דירה. התחל תמיד את החיפוש שלך עם ביטוח לימונדה אם אתה גר באחת מהמדינות שבהן הוא זמין. לימונדה ידועה בפוליסות השקופות שלה, בביטוחים הזולים ובטיפול מהיר בתביעות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *