מה לעשות כשמתמודדים עם שופט נכות ביטוח לאומי

יש כל כך הרבה סיבות מדוע אנשים מבקשים קצבת נכות מביטוח לאומי. למרבה הצער, לא כל מי שמגיש מועמדות נהנה מאישור וייתכן שאתם בין ברי המזל שיצליחו להגיש דיון בפני שופט בהצלחה ולמעשה לזכות בתיק שלכם. כאשר אתה מקבל סוף סוף את המינוי שלך לבית המשפט, אתה רוצה לוודא שאתה מציג את עצמך בצורה הטובה ביותר כדי להגדיל את סיכויי הזכייה שלך. להלן כמה עצות לגבי מה שאתה יכול לעשות כדי לעזור לך לקבל את התוצאות הטובות ביותר מהשמיעה עם מוגבלות.

הלבישו את החלק – זה שאתה מתלבש לנכות ביטוח לאומי לא אומר שאתה צריך להיראות מעורר רחמים ונואש. קח זמן להתלבש ולהיראות ייצוגי כי מה שאתה אומר והמסמכים שאתה צריך להציג זה מה שיעשה את כל ההבדל בדיון ולא איך אתה נראה. התלבשות הכי גרועה שלך כדי למשוך אהדה תצא רק כחוסר כבוד ואף אחד לא באמת ייקח אותך ברצינות כפי שציפית מהם. לפחות תלבשי בגדים נקיים שמגוהצים היטב, גם אם הם לא כל כך רשמיים.

תהיה שם בזמן – זכרו שייתכן שהשימוע לקח הרבה זמן להגיע וזו יכולה להיות ההזדמנות היחידה שלכם לקבל את מה שמגיע לכם באמת. לכן זה רק סביר שתוודא שאתה מגיע בזמן לשימוע. למעשה עדיף שתהיו שם מספר דקות לפני המועד שנקבע לשימוע.

תהיה כנה – הדרך הטובה ביותר להגדיל את הסיכויים שלך לזכות בתביעת הנכות שלך היא להיות כנה ככל האפשר גם כאשר אתה מרגיש שכמה אמיתות עלולות לפגוע ביתרונות התביעה באופן מסוים. כשאתה בוחר לשקר לשופט, ההשפעות עלולות להיות גרועות יותר כאשר האמת מצליחה לחלחל החוצה. עדיף לזכות במשהו מאשר שהטענה תדחה לחלוטין רק בגלל שקר שאתה בוחר לספר.

נסה להיות מאזין טוב מאוד – להפריע לשופט הבודק את התיק זה לא רק מעצבן, אלא יכול למעשה גם להכעיס אותם ולהוביל אותם להחלטה מהירה שאולי לא הכי טובה. הקשיבו היטב לשאלות והבינו מה השופט שואל לפני שתספק להן תשובה. הימנע מלהתחצף בכלל, אבל אתה מוזמן לבקש יותר זמן להסביר את המקרה שלך בפרטים אם אתה מרגיש שהשופט לא עושה זאת.

תן אוזן לעורך הדין שלך – רוב תיקי הנכות מטופלים על ידי עורכי דין וייתכן שיהיה לך אחד שיקל עליך את התהליך. אם יש לך עורך דין שמייצג אותך, וודא שאתה מקשיב לו לפני הדיון. האמת היא שרובם יודעים אילו סוגי שאלות יישאלו במהלך הדיון ויעבירו אתכם דרכם ויעזרו לכם לדעת איך לגשת לשאלות כדי ליהנות סוף סוף מהפרס המגיע לכם באמת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *