סיכום הצעת מחיר לביטוח לבעלי בתים: כמה דברים חשובים שצריך לחפש ולשקול בפוליסה

ביטוח דירה יכול להיות מורכב למדי, אבל אתה יכול לפשט אותו מעט עם המשאבים הנכונים. הדבר הראשון שצריך להבין כשמחפשים הצעת מחיר לביטוח דירה הוא מה בדיוק הוא יכסה. בדרך כלל, פוליסה מתפרקת כדי לכסות את מבנה הבית שלך כמו גם כל מבנה אחר בנכס שלך, החבות שלך לפציעות של כל אדם אחר שנגרם ברכוש שלך, ורבים מהחפצים האישיים שלך, כגון רהיטים.

חלק מהפוליסות עשויות להציע כיסוי עבור יותר, בעוד שחלק עשויות להציע כיסוי עבור פחות. חשוב לזכור זאת בעת מחקר והשוואת מדיניות. ודא שאתה לא משווה תפוחים לתפוזים. לדוגמה, פוליסה 1 עשויה להיות זולה ב-$40 מדי חודש מפוליסה 2, אבל כשאתה קורא את הפרטים על כל אחת מהן, ייתכן שתגלה שפוליסה 2 מציעה יותר כיסוי, אפשרויות השתתפות עצמית, או אולי בשניהם.

קרא גם על כל ספק וספק ביטוח כדי ללמוד עוד עליהם וכיצד הם פועלים. מה לקוחות אחרים אומרים עליהם? האם היו הרבה תלונות בעבר? האם נראה שהרבה אנשים לא מרוצים מתהליך התביעות עם חברה מסוימת? אלו הם דגלים אדומים שבהחלט תרצו לשים לב אליהם.

אם אתם בעלי דירה צעירים יותר, אולי כדאי לחפש הצעת מחיר לביטוח דירה עם "גישת מילניום". זה אומר שאפשר לעשות הכל דרך אפליקציה או מחשב נייד. תהליך הבקשה, גישה לחשבון, תשלומים, עיבוד תביעות, תמיכת לקוחות וכו' צריכים להיעשות במהירות דרך האינטרנט.

השפעת שיעור הפשיעה על הצעת ביטוח לבעלי הבית שלך

אם אתה גר בשכונה עם שיעור פשיעה גבוה, או שיש לך הרבה חפצי ערך שאתה חושש שיגנבו לך, וודא שהפוליסה שלך כוללת כיסוי לגניבת רכוש אישי. בדרך זו, תקבל החזר אם חפצי הערך הללו ייגנבו. עם כמה פריטים ספציפיים, ההגנה מכוסה ללא קשר למקום שבו היא ממוקמת פיזית. לדוגמה, אם זה יאבד או ייגנב בזמן שאתה בחופשה, אתה עדיין עלול לקבל החזר. כמו כן, ספקי ביטוח דירה מסוימים מציעים הנחות בתשלומים אם אתה הופך את הנכס שלך ל"מוגן גניבה" על ידי הוספת תכונות אבטחה נוספות.

אם כבר מדברים על הנחות, רוב ספקי הביטוח ישקלו להוריד מעט את התעריפים אם הנכס שלך מגיע עם דברים שיגנו עליו טוב יותר מפני פגעי מזג האוויר, כמו מערכת ספרינקלרים, חלונות עמידים נגד הוריקן, גג חדש יותר מחוזק, מערכת אינסטלציה מעודכנת. , וכן הלאה.

המקום האחד להתחיל בו את החיפוש אחר א הצעת מחיר לביטוח דירה זה לימונדה. הוא מציע מערכת מהיר לעיבוד תביעות ותעריפים נמוכים במיוחד. המערכת הייחודית שלו בהחלט שווה בדיקה. בזמן שאתה בזה, עיין בהנחות לביטוח לימונדה כדי לגלות כיצד תוכל לחסוך בביטוח דירה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *