עורך דין תאונות אופנוע שיסייע לך בתביעת הביטוח שלך

למרות שחקיקת אופנועים ומפרטי ביטוח משתנים ממדינה למדינה, רוב המדינות דורשות מרוכבי אופנוע לשאת צורה כלשהי של ביטוח אופנועים.

רוב החברות מספקות כיסוי ביטוחי תאונות אופנוע במחיר סביר ומקיף. למעשה חשוב ללמוד את חקיקת ביטוח אופנועים במקום בו אתה גר, מכיוון שדרישות הכיסוי יכולות להיות שונות. כל המדינות דורשות מהרוכבים לשאת באחריות מינימלית לנזק גופני וכיסוי רכוש. למרות שמספר סוגי הפוליסות הללו משתנה לפי מדינה, הרבה דרישות ביטוח תאונות אופנוע זהות לחוקי ביטוח תאונות רכב. במקרה שהתביעה שלך פשוטה (כלומר, האחריות אינה בסוגיה, הנזק היה שולי, והיה צורך בטיפול מועט אם בכלל), לעתים קרובות המבטחת תקבל הערכה לתיקוני רכב ואז שולחת לך צ'ק. אתה צריך להשלים כמה ניירת, עם זאת, ייתכן שלא תצטרך להיפגש עם המבטח באופן אישי. אם התביעה שלך הרבה יותר מסובכת (לדוגמה, האחריות לא ברורה, אין לך כיסוי מספיק בפוליסה, או שאינך מקבל את הצעת המשא ומתן של השופט שלך), אז תהליך המשא ומתן ייקח קצת יותר זמן .

תאונות אופנוע עלולות ליצור סיבוכים עצומים החורגים הרבה מעבר לנזק לרכוש של האופנוע של הרוכב. בעלי אופנועים לא חייבים רק לבטח את הרכבים שלהם, אלא עליהם לזכור גם את הסיכוי שנהגים אחרים עשויים להיות מבוטחים בחסר. פוליסת ביטוח אופנוע צריכה להיות מספקת כדי לשלם עבור יותר מההוצאות של תיקון או החלפת האופנוע שלך. בעת רכישת ביטוח, אתה צריך לחשוב גם על עלויות רפואיות אפשריות במקרה של פציעה והפסד שכר במצב המצער שטראומות גורמות לך לא להיות מסוגל לעבוד. בהתחלה, פוליסה של 100,000 דולר עשויה להספיק, אבל מה קורה אם הטראומות שלך משאירות אותך לא מסוגל לבצע במשך חודשיים? איך בדיוק תתפרנס?

למרות שאתה עשוי להקריב חלק מהסדר הביטוח שלך על ידי העסקת עורך דין על מנת לטפל בתביעה, סביר להניח שתרוויח מעבודתו של עורך הדין על ידי חסכון בזמן יקר, אנרגיה ורכישת פרס הסדר גדול יותר מחברת הביטוח. באמת, איך יכולת להתמקד בהשתפרות אם נתקלת באינספור שיחות טלפון ובדרך כלל שיחות אנטגוניסטיות עם חברת הביטוח של הנתבעת? הלחץ בטיפול בתביעת פציעת האופנוע שלך עלול להגביל אותך מלהתרכז בדברים החשובים ביותר לעתידך: הבריאות הכללית שלך, יקיריכם, העבודה שלכם.

לפיכך, אנא אל תשכח כי העסקת עורך דין תאונות אופנוע היא בהחלט בחירה חשובה ועליך להקפיד בבחירת אחד המתאים לך. על ידי שימוש בטיפים במאמר זה, יחד עם הייעוץ המשפטי של עורך הדין שלך, אתה תהיה בדרך הנכונה לשמור על בטיחות המשפחה שלך כמו גם לפתור כל תקלה באופנוע כמו גם קשיים אחרים בפציעה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *