עלות ביטוח דירה: סיכום פוליסות ביטוח דירה, כיסויים, הצעות מחיר והנחות

ביטוח דירות הוא סוג של פוליסת ביטוח המגנה על הבעלים מפני נזקים ואובדן הנגרמים מסכנות כגון פריצה, שריפה, תביעות משפטיות של מבקרים שנפצעו, מזג אוויר קיצוני וכדומה. כל החיים שלך יכולים להשתנות תוך דקה. מה אם הבית שלך יישרף פתאום? או שיטפון או טורנדו של פעם בחיים מגיעים כדי להרוס אותו? אתה תהיה מוגן כל עוד אתה חכם עם עלות ביטוח הבית והפוליסה שתבחר.

אם כבר יש לך ביטוח דירות, כדאי לבדוק את הפוליסה שלך מדי שנה עם היועץ הפיננסי שלך כדי לוודא שעדיין יש לך כיסוי מספיק כדי לענות על הצרכים שלך. אתה תמיד יכול להוסיף על הפוליסה שלך בכל עת כדי לשקף את השינויים בבית וברכוש שלך, כגון שיפוץ, שיפוץ, שינויים בנוף וכדומה.

כמו בכל סוג של ביטוח, אנשים לוקחים את הזמן כדי לעשות קניות ולקבל הצעות מחיר שונות מחברות שונות ולהשוות בין מה כלול והמחירים. כאשר לוקחים בחשבון את עלות ביטוח הבית, חשבו על מחיר הבנייה מחדש במקום על ערך הבית הנוכחי. סביר להניח שהחומרים ועלויות הבנייה של בניית הבית מחדש יעלו הרבה יותר מהערך הנוכחי של הבית.

עלות ביטוח דירה לפי סוג פוליסה

היכן כדאי להתחיל במחקר? רק תבינו שיש מספר סוגי פוליסות ביטוח, החל מ-HO-1 ועד HO-8. רוב בעלי הבתים החד-משפחתיים מוצאים ש-HO-3 הוא אידיאלי, שכן הוא מקיף למדי ומספק כיסוי של רוב ה"סכנות" שיעמדו בפניהם, כגון גניבה, שריפה ורוח. עם זאת, כיסוי שיטפונות ורעידות אדמה בדרך כלל אינו כלול, אז אולי תרצה להוסיף אותם אם אתה חושב שתצטרך אותם. אפילו נחל קטן יכול להפוך בן לילה לנהר גועש – אל תזלזלו בהרס שהמים מסוגלים לעשות.

חלק מהבנקים ידרשו ממך לעשות ביטוח הצפה אם אתה גר ב"אזור ההצפה" על מנת לזכות בהלוואת דירה.

כמה עולה ביטוח דירה? זה באמת תלוי בגורמים כמו ערך הבית, איפה אתה גר, שיעור הפשיעה, גודל הרכוש, היסטוריית האשראי שלך וכו'. אנשים באזורים מסוכנים יותר יצטרכו כמובן לשלם יותר. במונחים רחבים, בעלי בתים יכולים לצפות לשלם בין $30 – $40 לחודש עבור כל $100,000 של ערך בית. יש הנחות זמינות למי שנוקט אמצעי זהירות נוספים, כמו קבלת אזעקות אש, ספרינקלרים, מצלמות אבטחה וכו'.

הדרך הטובה ביותר ללכת כדי להגיע נמוך עלות ביטוח דירה והנחות הן על ידי ביקור בביטוח Lemonade, שם הפוליסות מתחילות "ב-25 דולר לחודש", והתביעות משולמות במהירות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *