קנה ביטוח בית: סקירה כללית של פוליסות HO3 וספקי ביטוח מקוונים

יש כל כך הרבה ספקי ביטוח דירה/רכוש בימינו שזה יכול להיראות קצת מבלבל אפילו למי שבקיא יותר בענף. בין אם זו הפעם הראשונה שלך שאתה מנסה לקנות ביטוח דירה, או שעשית את זה בעבר וברצונך לחפש פוליסה טובה יותר, תצטרך להחליט אם אתה רוצה לחפש הצעות מחיר בעצמך או שיהיה לך מתווך עוזר לך.

הצעד הראשון הוא להבין בדיוק איזה סוג של פוליסה של בעל הבית אתה צריך ואיזה סוג של כיסוי(ים) אתה צריך. חלק מהדברים שבדרך כלל סטנדרטיים בפוליסות ביטוח ("פוליסת דירות HO3") כוללים כיסוי דירה, כיסוי של מבנים אחרים בנכס שלך (מוסך, בניין אחסון, בריכות שחייה וכו'), ופריטים מסוימים שנמצאים בתוך הבית שלך. . פוליסה מסוג זה יכולה לכסות גם מקרים שבהם אתה צריך להישאר במקום אחר בגלל שהבית שלך לא ראוי למגורים מסיבות כמו נזקי מזג אוויר קיצוניים, נגיעות מכרסמים, צינורות שבורים / מרתף מוצף וכו'.

המיקום ישחק תפקיד חשוב בתעריפים בעת רכישת ביטוח דירה. זה פשוט מובן מאליו שמיקומים גיאוגרפיים מסוימים יקרים יותר למגורים מאחרים. מי שמתגורר באזור כפרי עם שיעור פשיעה נמוך, למשל, ישלם כמעט תמיד פחות עבור ביטוח מאשר מי שמתגורר באזור עירוני חשוף לפשעים.

קנה ביטוח דירה עם מגבלת פוליסה ידועה

על מנת לקבל מושג על גובה מגבלת הפוליסה שלך עבור כיסוי דירה, תצטרך לקבוע את מחיר הבנייה של הבית, או את "ערך ההחלפה" של הבית שלך. אם תצטרך לבנות מחדש את כל הבית שלך, כמה זה יעלה? אולי כדאי להתייעץ עם קבלנים, חברות גגות, בונים וכדומה כדי לעזור לכם בחישובים.

אם אתה רוצה להגן על חפצי ערך מסוימים כגון תכשיטים, עתיקות, אוספי אמנות וכו'…, אל תניח שזה יהיה מכוסה בפוליסה. במקרים רבים, תצטרך להוסיף "רוכבים" למדיניות. הרוכבים הללו, הידועים גם כ"אישור", מאפשרים לך להוסיף כיסוי מעבר למה שמציעה פוליסת הביטוח הרגילה.

בעלי הבתים של היום ממש לא צריכים לדבוק בחברות הביטוח המסורתיות. ישנן כמה חברות מקוונות המציעות גישות ייחודיות הכוללות שירותי "תשלום קבוע" ושירותי "החזר".

חברה מקוונת אחת בדירוג A אתה יכול לקנות ביטוח דירה ממנו היא לימונדה. הוא אכן מציע מודל של "תשלום אחיד", וידוע בתשלום תביעות מהיר במיוחד. זה גם מבוטח מחדש על ידי כמה ממבטחי המשנה המובילים בענף. בדוק כמה הנחות לימונדה כבר עכשיו כדי ללמוד איך אתה יכול להשיג ביטוח דירה טוב ובמחיר סביר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *