רמות המיומנות של ערכות דגם לרכב

כמו שלכל דבר שאנחנו עושים בחיים יש רמות שונות של שליטה, כך זה אותו דבר לגבי ערכות דגמים לרכב. יש בסך הכל חמש רמות מיומנות. אם כי, שניים מהם יכולים להשתלב במידת מה לרמה מיומנת אחת צמודה. רמות אלו נקבעות לפי הפרטים המוחלים על המודלים שאתה מנסה ליצור. המשך לקרוא כדי לגלות באיזו רמה מיומנת אתה נמצא!

הגדרת הרמה הראשונה

הרמה הראשונה מיועדת למתחילים. רוב המתחילים צריכים להישאר ברמה הזו כחודש או חודשיים, תלוי בכמה דגמים אתה יוצר. עם הדגמים האלה, הם כבר צבועים עבורך. אז, אין צורך ללכלך את עצמך. הרעיון הבסיסי של המודלים האלה הוא ללמוד איך דברים הולכים ביחד. רוב אלה, אתה פשוט מצמיד את החלקים למקומם. אם היית משהו כמו שאני הייתי כשהתחלתי, פשוט חשבת שיצירה אחת יכולה להתאים לכל מקום. ידעת שלמכונית יש חזית ואחורית, וארבעה גלגלים. הם משתמשים בשיטה של ​​קילוף המדבקות והנחתן, ולא אלו שבהן צריך להשתמש במים. על פי רוב אתרי האינטרנט, ערכות אלו מיועדות לצעירים, או למי שלא דגמנה זמן מה.

מודלים ברמה שתיים

הרמה השנייה שונה בכמה מובנים. רמה זו מומלצת למי מעל גיל עשר. רובם מגיעים כחלקים לבנים רגילים; אז, ברמה זו; אתה מתחיל להתחיל לצייר. כאן הם אומרים לך כמה חלקים יש בקופסה, וזה מוסיף פרטים נוספים. זו גם הרמה שבה יהיה צורך בדבק. יש גם מה שנקרא מדבקות מגלשות מים, שהן יותר דמויות חיים.

רמה שלוש

רמה שלוש קשה בערך כמו רמות ארבע וחמש. יש יותר גרסאות של הדגם מאשר רק אלו שהחברה מדגימה, אז אל תיבהל אם יש יותר חלקים בקופסה ממה שההוראות מספרות לך עליו. דבר נוסף שהם מוסיפים לערכות הללו הוא ערכות צבעים. אתה מערבב צבעים וכן הלאה מתחיל ברמה זו. אל תנסה את המיומנות הזו אם אינך מכיר את היסודות, כי בוא נודה בזה, אתה רק מבזבז את הכסף שלך.

הרמות העליונות

רמות ארבע וחמש מחוברות יחד. זו הרמה שבה אתה מתחיל להתעסק עם המנוע ולשים פרטים גם בפנים. ככל שהרמה תעלה יותר, כך תשקיע יותר עבודה. לכל הרמות יש איזושהי הגבלת גיל. עם זאת, זה בדיוק מה שהם חושבים שמתאים להתחיל להשתמש בערכה. זה לוקח בחשבון את האדים מהדבק, הצבע וכו', המיומנות הכרוכה בכל רמה וכו'. מה שהכל מסתכם בו הוא עד כמה אתה מרגיש בנוח עם מה שאתה עושה. יש אנשים שמקבלים את זה ממש בקלות, אז הם עפים לפי רמות מיומנות אחת ושתי; בעוד שחלקם נשארים ברמה אחת רק כדי להיות בטוחים שיש להם את היסודות לפני שהם עוברים לפרטים גדולים יותר. פשוט מצא באיזו רמה אתה מרגיש שאתה מוכן להתמודד. אל תחשוב גדול מדי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *