שימוש תעשייתי במילה "שטיפת מכוניות" נגד "שטיפת מכוניות" נחשב

נראה שיש קצת סתירה בתחום שטיפת המכוניות באשר לשטיפת המכוניות, המונח "שטיפת מכוניות" או "שטיפת מכוניות" הכי מתאים, כלומר הכל במילה אחת או בשתי מילים. אוקיי אז, מכיוון שאני בעצמי בתעשייה כמעט 30 שנה לפני הפרישה, הייתי רוצה לדון בזה איתך לרגע, ולתת לך את דעתי על המחלוקת הזו.

באופן מעניין למדי, המונח "שטיפת מכוניות" נמצא בשימוש מאז שהתעשייה התחילה, אבל אנשים רבים משתמשים ב"שטיפת מכוניות" באינטרנט, וכשהם מדברים, כך שלאורך השנים, נראה שזה או או שניהם. למרבה הצער, השימוש ב"שטיפת מכוניות" מבלבל גם את מי שנחוש בדעתו באנגלית נכונה, מכיוון שהוא מבלבל בין שם העצם לפעולת שטיפת רכב.

עם זאת, אני יכול לומר זאת, הייתי גורם מרכזי בקריירה שלי בשינוי השפה האנגלית לשימוש במונח "שטיפת מכוניות" כפועל וכשם עצם, ובמבט לאחור, אני דווקא אוהב את זה ככה. עכשיו, במהלך רוב הקריירה שלי הייתי בצד הנייד של התעשייה.

אף אחד בתעשיית שטיפת המכוניות הניידת לא משתמש במילה "שטיפת מכוניות" כדי לתאר את העסקים שלו, וכמעט כולם בשטיפת מכוניות מבוססות המיקום המסורתיות משתמשים ב"שטיפת מכוניות" כדי לתאר את פעילותם. זו הסיבה שהשתמשתי במונח כפי שעשיתי, למרות שאני מתערב שאפשר למצוא חצי תריסר מורים אנגלים או מג'ורים בכל בית ספר נתון שלא יסכימו עם דעתי לגבי זה או המציאות של תעשייה משתנה ומתפתחת.

אז, בגלל זה אני חושב שאולי אני לא מסכים עם המורים לאנגלית, שיניתי את המונח עם השנים, ואני אוהב יותר את הדרך שלי, חוץ מזה אם אתה מחפש את המילה באינטרנט, נראה שמנועי החיפוש מושכים עסקים, ולא נראה שהם מעלים הרבה מאוד אתרים מסוג "אקשן" לשטיפת מכוניות. העולם השתנה, אז הגיע הזמן שכל העורכים, המורים לאנגלית והציבור יתרגלו לזה, וישתנו או יידרסו מהסתערות של המשתמשים בפועל בשפה, ותיזכרו עכשיו, כי הנה באה סין עם עוד אנשים דוברי אנגלית כשפה שנייה ממספר האנשים בארה"ב. הודו היא הבאה, אז כולנו נצטרך להתמודד עם זה.

כשקוראים על מילה זו בויקיפדיה, היא מכריזה מיד ששני השימושים במילה נפוצים, ונראה כי אחד מהם מקובל לחלוטין. אני נוטה להסכים עם זה, ואגיד לך שכאשר דנים בעסקים ניידים, אתה תמיד צריך להשתמש בשתי מילים כדי לתאר את זה, וכאשר מדברים על מיקום אתר קבוע, אתה צריך בדרך כלל או לרוב להשתמש בגרסה של מילה אחת, שרוב התעשייה יסכימו. ואכן, אני מקווה שזה מבהיר לך את העניינים, אנא שקול את כל זה ותחשוב על זה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *