שירותי חיוב רפואיים

שירותי חיוב רפואיים הן חברות שמוציאות את הכאב של גביית כסף מהמרפאה של הרופא. שירות טוב ימקסם את החובות של הרופא, תוך שמירה על תזרים מזומנים עקבי. ה מַפְתֵחַ היא בוחרת את שירות החיוב הרפואי הנכון.

א שירות נהדר יגיש תביעות ביטוח בזמן (רצוי אלקטרוני), יעקוב אחר התשלומים, יעקוב אחר תביעות שלא שולמו ויטפל בכל הדחיות. הם לא יתנו לשום תביעה ללא תשלום.

נציגי השירות ישתתפו בסמינרים של חברות הביטוח, ייעצו לרופא על שינויים בתחומם וימסרו לו דוחות כספיים שוטפים. הם צריכים לא רק לטפל בצרכי החיוב, אלא צריכים לפעול כ יועצים לרופא, ייעוץ לגבי מבנה שכר טרחה, נוהלי קידוד ודרכים אחרות לשיפור המשרד.

דרך ברורה שרופא יכול לחסוך כסף על ידי מיקור חוץ של החיוב שלו הוא בחסכון שהוא יפיק באמצעות שכר, ציוד, תמיכת תוכנה, עדכונים, דמי משלוח, טפסים וכו'.

מיקור חוץ של חיוב רפואי מייצר יותר מחסכון במזומן. שירות טוב יכול לְהַגדִיל מה שהרופא מביא בפועל על ידי איסוף יותר כסף ממה שצוות הבית יכול. ברוב המשרדים, לצוות הבית אין את הזמן, או הידע לטפל בתביעות הבעיה, והרופא בסופו של דבר לא מקבל החזר על שירותים אלה.

על ידי מיקור חוץ, רופא הוא שכירת איש מקצוע. לשירותי חיוב רפואיים יש את המומחיות להגיש תביעות בצורה מדויקת, לגבות על כל התביעות, גם אלו שנדחו על ידי חברת הביטוח. הדבר מסייע למטופליו של הרופא בכך שהוא נמנע מחיוב המטופל בגין תביעה שהייתה צריכה להיות משולמת על ידי חברת הביטוח.

רופא צריך להימנע מבחירה בשירות הלא נכון על ידי בדיקה קפדנית של הפניות. רופא צריך להתקשר למספר רופאים אחרים שעשויים להשתמש בשירות חיוב רפואי מסוים.

כאשר רופא מראיין שירות פוטנציאלי, מה ההתרשמות הכללית שלו מהאנשים שיטפלו בהכנסה שלו? במהלך הראיון, עליו לשים לב כיצד הם עונים לשאלותיו. האם הם בטוחים בתשובותיהם? האם הם צודקים בתשובותיהם? האם מה שהם מציעים הגיוני?

כמו תחומים רבים אחרים, ישנם שירותי חיוב טובים ורעים. אבל שירותי חיוב רפואי יכולים להיות א משאב נהדר לרופא אם הם מקפידים לבחור נכון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *