תוכנת חיוב רפואית – כיצד לבחור את התוכנה המתאימה לצרכים שלך

כשזה מגיע ל תוכנת חיוב של משרד רפואי, תגלו שאין מחסור! יש מאות לבחירה ומחירם נע בין $99 לכמה אלפי דולרים. חשוב לבחור תוכנת חיוב המתאימה לצרכים שלך. שאל את עצמך את השאלות הבאות לפני רכישת תוכנת חיוב למשרד רפואי:

O האם אתה משרד רפואי או שירות חיוב? זה משנה את היכולות שתזדקק לתוכנה.

O האם אתה מתמחה בתחום? חלק מהתוכנות מיועדות להתמחות ספציפית. לדוגמה, ל- Lytec יש גרסה כירופרקטית. RLI היא תוכנה במיוחד עבור משרדי אופטומטריה.

O האם אתה צריך תוכנה מרובת משתמשים או שמשתמש יחיד בסדר? לחלק מתוכנות החיוב של משרדים רפואיים יש הגבלה על מספר המשתמשים שיכולים להשתמש בתוכנה בו-זמנית. חשוב שתדעו את הגבול ושתחשבו על הצרכים שלכם, לא רק עכשיו, אלא גם בעתיד. אם אתה רוכש תוכנה עם הגבלה על מספר המשתמשים, אולי תרצה לברר אם תוכל לשדרג למשתמשים נוספים בהמשך הדרך.

O מהן יכולות דיווח ההזדקנות? עבור שירותי חיוב זו עסקה ענקית. לרוע המזל של משרדי רפואה רבים, דוחות הזדקנות לעולם אינם מופעלים, וזה תחום שבו הם מפסידים הרבה כסף. לא משנה מה המצב שלך, תרצה לדעת מהן יכולות דיווח ההזדקנות. (לאחד המשרדים שאנו מחייבים יש תוכנית מאוד יקרה. עם זאת, בדוחות ההזדקנות הוא לא מראה את תאריך השירות, הוא מראה את התאריך האחרון בו הותאם החשבון. כמו כן, הדוח אינו מפריד בין חיובים לפי מספר הימים בני. הוא מריץ רק דוח המציג את כל מה שקיים. הדוח הזה כמעט בלתי אפשרי לעקוב אחר החיובים הישנים ביותר.)

O מה העלות של התוכנה? האמירה הישנה 'אתה מקבל מה שאתה משלם עבור' היא בדרך כלל נכונה, והיא חלה במקרה של תוכנת חיוב. שוב, תצטרך לשקול את הצרכים הספציפיים שלך כאשר אתה קובע כמה אתה צריך להוציא על התוכנה שלך. אם אתה מטפל סולו שרואה מטופלים במשרה חלקית מחוץ לבית שלך, לא תצטרך תוכנית מורכבת במיוחד, אבל אם אתה משרד רפואי של 5 רופאים, תצטרך להסתכל על תוכנת חיוב מתאימה למשרד רפואי.

O מהן יכולות כתיבת הדוחות? לפעמים יש צורך ליצור דוח משלך. לדוגמה, יכול להיות שיש לך טופס שנדרש אבל זה לא טופס ביטוח סטנדרטי. אם אתה צריך למלא מספר מהם בחודש, אולי כדאי שתהיה לך דוח בתוכנת החיוב שעושה זאת עבורך. (אחד השיטות שלנו נאלץ להגיש תביעות של Medicaid על הטפסים המודפסים מראש שלהם. זה לקח זמן רב, והם עשו הרבה מהם מדי שבוע. כתבנו דוח ב- Lytec כדי למלא את הטפסים, וזה היה חיסכון עצום בזמן !)

O האם התוכנה ידידותית למשתמש? רוב התוכנות כיום הן ידידותיות למשתמש, אבל כדאי לעשות הדגמה של התוכנית לפני הקנייה. אולי תרצה גם לברר אם יש הכשרה מעשית. זה עשוי להועיל לך לשכור מישהו שיכשיר את הצוות שלך. הרבה פעמים, משרדים לא משתמשים אפילו בשבריר מהיכולות של תוכנת החיוב, מכיוון שהם מעולם לא הוכשרו כראוי.

O האם התוכנה שלך מאפשרת יותר מתרגול אחד? אם אתה שירות חיוב, תצטרך להיות מסוגל לחייב עבור מספר שיטות עבודה מאותה תוכנה ולהיות מסוגל לשמור אותם בנפרד. או אולי אתה משרד רפואי עם יותר ממיקום אחד, ואתה רוצה להפריד ביניהם. בכל מקרה, ודא שלתוכנה שאתה קונה יש את היכולת.

O האם אתה צריך מתאם פגישות? עבור שירותי חיוב תכונה זו בדרך כלל אינה נדרשת. רוב התוכנות מגיעות עם זה מובנה, אבל חלקן הרבה יותר משוכללות וקלות לשימוש. אם יש לך משרד רפואי עמוס, תכונה זו חשובה לבחון.

לאחר שענית על כל השאלות לעיל, ערוך לעצמך רשימה של התכונות שתצטרך בתוכנה שלך. רשימה תקל על כך כשאתה מתחיל את החיפוש שלך. השווה את הרשימה שלך לרשימת התכונות ותוכל לבטל תוכנות שלא יעבדו עבורך ולצמצם את הרשימה שלך לכאלה שכן. לאחר מכן תוכל להחליט על סמך מחיר, קלות שימוש ותכונות נוספות שאינן הכרחיות עבורך.

כשהתחלנו את שירות החיוב שלנו, בדקנו הרבה הדגמות שונות של תוכנת חיוב משרדים רפואיים. בזמן שהתחלנו עדיין היו תוכניות שרצו על DOS? (יש מונח שכבר לא שומעים הרבה!) רצינו תוכנת חיוב למשרד רפואי שבהחלט רצה על חלונות, והייתה ידידותית למשתמש. כשירות חיוב, נצטרך להכשיר אנשים אליו ככל שגדלנו.

פירוט התכונות שהיו חשובות לנו היה מאוד מועיל בבחירת התוכנה שלנו. זה עוזר לבטל אפשרויות שלא יעבדו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *