11 סיבות מוצקות מדוע אתה צריך להוציא את החשבונות הרפואיים שלך למיקור חוץ

1. תביעות אינן מוגשות במועד

מומחי חיוב רפואי במיקור חוץ מקצועיים מבינים את המערכת ויש להם כישרון להגשת תביעות בצורה מדויקת ומהירה ככל האפשר. זה מבטיח שתקבל את התשלומים שלך בזמן ולא תצטרך לחכות חודשים כדי לקבל את מה שברשותך.

2. בעיות קידוד גורמות לדחיות

בעיות קידוד הן אחד הגורמים העיקריים לדחיית תביעות וכתוצאה מכך לאובדן תביעות. לשירותי חיוב רפואיים במיקור חוץ יש ידע ממקור ראשון על קודים ונהלי הגשה כדי להבטיח שכל התביעות הרפואיות לא רק מוגשות בזמן, אלא מוגשות כראוי.

3. מיקור חוץ עוזר לעבור מכשולים נפוצים הקשורים לתביעות

שפע של אתגרים מתעוררים לעתים קרובות כאשר בוחנים חיוב רפואי והגשת תביעות. בעיות נפוצות שעלולות לגרום לתביעות להישאר ללא תשלום או לחילוט כוללות:

4. מידע המטופל לא מדויק או לא מעודכן.

5. התביעות מוגשות ומעובדות במקום הלא נכון.

6. מטופלים לא יכולים להרשות לעצמם לשלם או לא ישלמו, ובכך משאירים את העסק לרשת את ההתחייבויות שלהם.

7. מטופלים עשויים להיות חייבים בתשלום עבור שירותים שנחשפו בביטוח שלהם. זה משאיר אותך, הרופא, מבצע הרבה לוגיסטיקה פיננסית, הוצאת חשבוניות ומעקב.

8. סוכנויות גבייה יכולות להעניק תדמית גרועה ויחסי ציבור לעסק שלך

בעוד שארגונים ומוסדות רפואיים מסוימים עשויים לבחור להשתמש בסוכנויות גבייה כדי לגבות את הכספים שלהם מהמטופלים, הכרחי לציין שסוכנויות אלו עלולות להזיק ליחסי המטופלים, לתדמית החברה ולעלות עד 50 אחוזים מהכספים שנגבו. מיקור חוץ של חשבונות רפואיים ותביעות יכול לעזור לנהל ביעילות מקרים כמו אלה ולהבטיח שהעסק שלך לא נמצא בצד המפסיד.

9. צמצם השלכות פיננסיות מיותרות מצד העסק שלך

על פי משאבים שנאספו, תביעות מוכנות כהלכה עשויות להימשך בין 30 ל-120 ימים עד לקבלת תשומת לב מצד חברות הביטוח, Medicare או Medicaid. לעיתים, לרופאים לא נותרה ברירה אלא ללוות כסף לכיסוי ההוצאות המיידיות של העסק בעודם ממתינים לתשלומים שעשויים להגיע בעוד שבועות, חודשים או אפילו לא יחזרו.

10. דחיית תביעות שפל

כאמור, שיעור התביעות הנדחות עומד על 30 אחוז. שירותים רפואיים במיקור חוץ הראו תפנית אדירה עם תביעות והוכיחו את היכולת לצמצם תביעות שנדחו ל-2 אחוזים מעוררי קנאה

11. צמצום הפסדים כספיים

עם חשבונות רפואיים, תביעות ותשלומים המטופלים בצורה מקצועית, העסק שלך יכול לוודא שהוא מקבל את התשלומים החודשיים של המטופלים במועד המועד עבור יתרות החוב וההתחייבויות המגיעות לעסק שלך בזמן מתן השירותים.

אתה יכול גם לגבות על חשבונות חייבים ישנים ולא על חילוט מוחלט ללא הוצאות משפטיות או שימוש בסוכנות גבייה.

אם תרגלתם וחייבתם צד שלישי עבור ביקורי חולים, התייעצויות, טיפולים וכל שירות או מוצר רפואי אחר, רוב הסיכויים שאתם כבר מכירים את המשוכות הללו. לעיתים, רופאים אינם מזהים את מצוקת המזומנים העצומה שמצטברת לעסקיהם עלות החיוב הרפואי, החילוטים וסירוב התביעות. מצד שני, מיקור חוץ מסייע לרופאים להשתמש בשירותי חיוב מקצועיים ובתביעות רפואיות עבור העסק שלהם כדי להתמודד עם אי התאמות שיכולות לעכב, להפחית או למנוע תשלומים כליל.

נכון להיום, הדחיות מוגבלות לכ-30 אחוז בענף. בשל ריבוי התביעות המוגשות ומטופלות, אפילו השגיאות הקטנות ביותר עלולות לגרום לדחיות, וככאלה, הכרחי להשתמש בשירותי מיקור חוץ כדי להבטיח שלמות בטיפול בחיובים ובתביעות רפואיות. לדברי קית' בורגלום, הבעלים של ניהול ושיווק, סנטה רוזה, קליפורניה, תרגול רפואי יחיד רשם שיעור שגיאות של 71 אחוז בשנה, אשר ראה שהעסק צבר הפסדים של 185 אלף דולר.

מיקור חוץ מציג שפע של הזדמנויות לטפל בדליפות במרפאה שלך הנובעות הן מתביעות רפואיות, משגיאות הגשה, מטופלים מתחמקים או מאלה שפשוט אין להם אמצעים ברורים לשלם לך כסף כדי להבטיח שתישאר צף בפרקטיקה הרפואית שלך ותפסיק עם עלויות מיותרות שעלולות להותיר אותך עם הפסד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *